Başkan Keysan güvenoyu aldı

Denizlim Derneği olağan kongresini gerçekleştirdi. Pandemi yasaklarının ardından olağan sürecinde gerçekleşen genel kurul toplantısında mevcut başkan Mustafa Keysan yeniden başkan seçildi.

Başkan Keysan güvenoyu aldı

Ankara’da Denizlililerin bir araya geldiği Denizlim Derneği, uzun süren pandemi yasaklarının ardından olağan genel kurulunu gerçekleştirdi. Çok sayıda Dernek üyesinin katılımıyla yapılan genel kurulda tek aday olarak çıkan mevcut Başkan Mustafa Keysan, güven tazeledi. Mustafa Keysan başkanlığındaki Denizlim Derneği’nin yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: Gürhan Erdoğan, Enes Aydın, M. Yasin Özer, Damla Arda, Eray Özcan, Semra Çizmeci, Çağlar Yıldırım, Cavidan Güzel, Tuncer Akın. Denetim kurulunda şu isimler yer aldı: Mehmet Ener, Hasan Altındal, Volkan Tekin, Hüseyin Ünlü, Lütfi Maraş, İsmail Yavaş.

“Denizlili hemşehrilerimiz başkentimizde yalnız değil”

Genel kurulda yeniden başkan seçilen Başkan Keysan, ortak payda vurgusu yaparak; “Olağan genel kurulunuzda üyelerimizin yoğun ilgisi ile gerçekleştirdik. Teveccühleriyle bizi yeniden göreve seçen tüm üyelerimize teşekkür ediyorum. Denizlim olarak Denizlili ve Denizli’yi seven herkesi ortak bir paydada buluşturmayı amaçladık. Gençlik odaklı, birlik, beraberlik ve kardeşlik düsturunu şiar edindik. 10 yılda çok güzel işlere imza attık, daha da güzellerini yapmak için var gücümüzle çalışacağız. Başta kurucular kurulumuz olmak üzere, kurulduğumuz günden bu yana yönetimlerimizde ve diğer organlarımızda görev alan tüm hemşehrilerimize, desteklerini hiç bir zaman esirgemeyen bakanlarımıza, milletvekillerimize, büyükşehir belediye başkanımıza, belediye başkanlarımıza ve bürokratlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Denizlili hemşehrilerimiz Türkiye’nin kalbi, başkentimizde hiç bir zaman yalnız değil. Bizler her daim sizlerle birlikteyiz. Enerjileri ile derneğimizin her daim lokomotifi olan genç ekibimize ayrıca teşekkür ediyorum. Denizlili olmak bir ayrıcalıktır” dedi. Genel kurula katılarak bir konuşma gerçekleştiren AK Parti Denizli Milletvekili Ahmet Yıldız, birlikteliğin önemini vurguladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER