Başkan Konyalıoğlu güven tazeledi

Denizli Sanayiciler ve İşadamları Derneği’nde (DESİAD) Genel Kurul heyecanı yaşandı. Tek liste ile gidilen ve 70 delegenin oy kullandığı seçimde mevcut Başkan İ. Okan Konyalıoğlu oyların tamamını alarak güven tazeledi.

Başkan Konyalıoğlu güven tazeledi

Denizli Sanayiciler ve İşadamları Derneği’nde (DESİAD) Genel Kurul heyecanı yaşandı.

Anemon Otel’de gerçekleştirilen Genel Kurul’a DESİAD Başkanı Okan Konyalıoğlu ve dernek üyeleri katıldı.

70 delege Genel Kurul’da sandık başına gitti.

Tek liste ile gerçekleşen seçimde mevcut Başkan İ. Okan Konyalıoğlu, 70 oyun tamamını alarak güven tazeledi.

Genel Kurul’da konuşan Başkan Konyalıoğlu; “2 yıl önce ilk görevlendirmemiz olmuştu. Değerli üyelerimiz görevi bize vermişlerdi. 2 yılın ardından göreve yeniden talip olduk. Yönetimimizde bazı değişiklikler var. Hep beraber yine gönül birliğiyle şu ana kadar yürüttüğümüz süreci devam ettireceğiz. Yeni projelerimiz var. Bizden önce bu işi yapan her başkan bir tuğla üstüne koyduğunu gördük. Biz de geçtiğimiz dönemde kendimizce bir tuğla üstüne koymaya çalıştık. Bu dönemde yine bir tuğla daha koymak istiyoruz. Bu dönem genel sekreterlik birimini oluşturacağız. Eğer Yönetim Genel Kurulu onay verirse. Geçtiğimiz dönem yapamadığımız aktiviteler vardı. Ülke ekonomisinde yetkinliği olan bazı ekonomist arkadaşlarımızı zaman yetersizliği nedeniyle şehrimize getirememiştik. Onlarla bir araya gelmeyi planlıyoruz. Yerel yöneticilerimizle ve Ankara’daki temsilcilerimizle ilişkilerimizi daha sıcak hale getirmeyi planlıyoruz. ‘Doğruya doğru, eğriye eğri’ söylemimizle yine çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

İŞTE DESİAD’IN YENİ YÖNETİMİ!

Bir dönem daha başkanlık yapmaya hak kazanan Başkan Okan Konyalıoğlu’nun yanı sıra DESİAD’ın yeni yönetimi de belli oldu.

Sedat Erikoğlu, İbrahim Şenel, Mustafa Korkut Aydınlı, İlker Başkaya, Ferruh Dalkılınç, Levent Çaputçu, Bekir Serdar Mutlubaş, Süreyya Çalışkan, Mine İlhan, Ekrem Ateş, DESİAD’ın yeni Yönetim Kurulu’nda yer alan isimler oldu.

PINAR ÇANKAYA - ALPER PARLAK

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2019, 15:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221