Başkan Mehmet Ali Yılmaz: Ailemizin temel direği babalarımıza, saygı ve sevgiyle..

MHP Pamukkale İlçe Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, Babalar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Mehmet Ali Yılmaz: Ailemizin temel direği babalarımıza, saygı ve sevgiyle..

Başkan Mehmet Ali Yılmaz ,mesajında şu ifadelere yer verdi: “Eşsiz şefkat ve sevgi gösterme, koruyup gözetme, ilkeli ve dürüst olma, her koşulda dik durma, içten ve riyasız davranma demek olan 'baba' kavramının anlamını toplum olarak daha derinden yaşama fırsatı elde etmek için Babalar Günü'nü kutlamaktayız.

Baba; güçlü ailenin en önemli kaynağı olup kişilerin ömür boyu sarsılmaz dayanağıdır. Baba mefhumuna önem verilmek sorumluluk sahibi nesillerin doğmasında anahtar vazifesi görmektedir. Hakkaniyet ve adalet kavramları aslında baba eğitim ve kültürel aşılama neticesinde çocuklara, toplumun her kesimine yayılıyor.Diğer yandan;emek ve alınterinin önemi babalarımızın yaşanmışlıkları,hayata dair mücadeleleri ile daha güçlü idrak ediliyor.

Bu duygu ve düşüncelerle, baba olmanın onur ve sorumluluğunu layıkıyla taşıyan tüm babalarımızın Babalar Günü'nü kutluyor, kendilerine sevgi ve saygılarımı sunuyor,

ebediyete intikal etmiş olanlara rahmet,hastalıkla yaşamını sürdürenlere şifa diliyor,tüm babalarımızın ellerinden hürmet ve muhabbetle öpüyorum."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER