Başkan Örki basınla buluştu

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla Pamukkale Kocaçukur Tesisleri’nde basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi.

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı ile ilgili olarak kentte görev yapan basın mensupları ile bir araya geldi. Programa Denizli’de yayın yapan gazete, televizyon ve internet sitelerinin temsilcileri katıldı. Pamukkale Belediyesi Kocaçukur Tesisleri’ndeki toplantıda ilk sözü alan Denizli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Muhammet Karaçay, davet için Başkan Örki’ye teşekkür ederken, “Bu davet 24 Temmuz’da yapılacaktı. Ancak yoğunluk nedeniyle bugüne nasip oldu. Misafirperverliği için Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki’ye teşekkür ediyorum” dedi.

“BİR TOPLUMUN GELİŞMİŞLİK SEVİYESİNİN EN ÖNEMLİ GÖSTERGESİ BASINDIR”

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, basının toplum için öneminin büyük olduğunu dile getirerek, “Bir toplumun gelişmişlik seviyesinin en önemli göstergesi basındır. Denizli basının ayaklarını yere sağlam basıyor ve bence Türkiye’de önemli bir yere sahip. Bunu şehir dışına gittiğimde birçok yerde söylenen övgü dolu sözlerden anlıyoruz. Denizlimiz başka illere basın konusunda da örnek oluyor. Tüm basın mensuplarının 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı kutluyorum” diye konuştu.

Başkan Örki, daha sonra basın mensuplarıyla Kocaçukur Tesisleri ile Pamukkale Mahallesi’ndeki sokak sağlıklaştırması çalışmalarını yerinde inceledi.

Güncelleme Tarihi: 29 Temmuz 2020, 17:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211