Başkan Örki, DEMUK üyeleriyle buluştu

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Akvadi Parkı’nda Denizli Model Uçak Spor Kulübü (DEMUK) üyeleriyle bir araya geldi.

Başkan Örki, DEMUK üyeleriyle buluştu

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Denizli Model Uçak Spor Kulübü (DEMUK) üyeleriyle bir araya geldi.

Akvadi Parkı’nda gerçekleşen buluşmada, DEMUK üyeleri; maket uçak, drone, uzaktan kumandalı araba ve gemilerle mini bir gösteri yaptı.

Eşi Nur Örki ve çocuklarıyla etkinliğe katılan Başkan Örki, alanda bulunan maket uçak, drone, uzaktan kumandalı araba ve gemilerle yapılan gösteriyi hayranlıkla izleyerek, bilgiler aldı.

DEMUK üyeleri ile buluşmayı özellikle Pamukkale ilçe sınırları içerisinde yer alan, Ege Bölgesi’nin en büyük parkları arasında yer alan Akvadi Parkı’nda gerçekleştirdiklerini ifade eden Başkan Örki, “Akvadi Parkı’nı daha da güzelleştirerek, 7’den 70’e her yaşta sporseverin aktif olarak kullanabildiği bir yer haline getireceğiz. Bugün de alanında uzman ve profesyonel bir ekipten oluşan Denizli Model Uçak Spor Kulübü üyeleri ile tanıştık ve birlikte ilçemize değer katacak neler yapabiliriz diye istişarelerde bulunduk. Önümüzdeki süreçte şehrimize, özellikle tanıtım anlamında katma değer sağlayacak ortak projeler yürütmeyi planladık. Pamukkale gökkuşağı gibi birçok farklı rengi içinde barındıran, çok yönlü ve geniş yelpazeye sahip bir ilçe. Bu nedenle şehrimizin sahip olduğu potansiyelin bilincinde olarak çalışıyoruz. Bizlerin derdi, ilçemize daha da nasıl bir değer katarız. Her bir yeni gün ilçemizi nasıl marka bir kent haline getiririz diyerek yolumuzda ilerliyoruz” diye konuştu.

Başkan Örki etkinlikte ayrıca drone ve uzaktan kumandalı araba ve gemi de kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER