Başkan Örki'den Cerrahi'ye ziyaret

Özel Denizli Cerrahi Hastanesi’ni ziyaret eden Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, pandemi döneminde sağlık çalışanlarının özverili çalışmalarından dolayı memnuniyetini dile getirdi.

Başkan Örki'den Cerrahi'ye ziyaret

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Özel Denizli Cerrahi Hastanesi'ne ziyarette bulundu. Hastanenin Kurumsal İletişim ve Pazarlama Sorumlusu Zeliha Şit ve ekibinden Çiğdem Oktay tarafından karşılanan Başkan Örki, sağlık personellerinin hal ve hatırlarını sorarak, kendileriyle sohbet etti. Pandemi döneminde tüm sağlık personelleri nezdinde teşekkürlerini ileten Başkan Örki, mevcut sağlık durumuna da baktırdı.

“SAĞLIKÇILARIN HER ZAMAN YANINDAYIZ”

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Özel Denizli Cerrahi Hastanesi'nde gerçekleştirdiği ziyaret sırasında pandemi döneminde sağlık çalışanlarının özverili çalışmalarından dolayı memnuniyetini dile getirerek, “Bu süreçte tüm fedakarlığı ile gecesini gündüzüne katarak çalışan tüm sağlık çalışanlarına sizlerin nezdinde bir kez daha teşekkür ediyorum. Bizler her zaman sizlerin yanında olmaya çalışacağız. Sizlere her zaman kapımız açık" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211