Başkan Örki: "Gazeteciler 15 Temmuzda vatan savunması için vatanseverleri göreve çağırdı"  

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı nedeniyle Denizli’deki basın emekçilerini Pamuk Kafe’de düzenlediği akşam yemeğinde ağırladı.

Başkan Örki: "Gazeteciler 15 Temmuzda vatan savunması için vatanseverleri göreve çağırdı"  

Pamukkale Belediyesi, sansürün kaldırılışının 111’inci yıldönümü ve 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı kapsamında, Denizli’deki basın mensuplarına yönelik program düzenlendi.

Belediye Başkanı Avni Örki, gazetecileri Pamuk Kafe’de akşam yemeğinde ağırladı. Programa; Denizli Gazeteciler Cemiyeti (DGC) Başkanı Osman Nuri Boyacı, DGC Yönetim Kurulu Üyeleri, gazeteciler ve aileleri katıldı.

Basın emekçilerine güzel bir jest yapan Başkan Örki, programda yaptığı konuşmada; “Tüm basın çalışanlarımızın bayramı kutlu olsun. Ben de üniversite yıllarımda gazeteci, televizyon programcısı olmak istiyordum. Kazanmak istediğim bölümler içerisinde de gazetecilik vardı. Yıllar yılları kovaladı. Basındaki arkadaşlarımla daha sık ilişkiler kurmaya başladık. Gördüm ki, her babayiğidin yapabileceği bir iş değil. Maddi ve manevi zorluklarının farkındayım. Seçilmiş bir belediye başkanı olarak önümüzdeki süreçte sizlerle olan ilişkilerimizin bu bilinç ile en üst noktalara çıkaracağız” dedi. Program toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 26 Temmuz 2019, 12:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211