Başkan Örki Pamukkale Ailesi ile bayramlaştı

Belediye personellerini ziyaret ederek bayramlarını kutlayan Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, “Rabbim nice nice bayramlara sağlıkla, sıhhatle ve huzurlu bir şekilde sevdiklerinizle birlikte kavuşmayı nasip etsin. Hanelerinize huzur, bereket, afiyet ve bolluk versin” dedi.

Başkan Örki Pamukkale Ailesi ile bayramlaştı

Başı Rahmet, ortası mağfiret ve sonu kurtuluş olan Ramazan Ayı’nın tamamlanması ile tüm İslam Alemi bayrama ulaşmanın sevinç ve mutluluğunu yaşıyor.

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki de bayram sevincini her zaman bir aile olduklarını belirttiği belediye personelleri ile paylaştı.

Bayram öncesi son iş gününde belediye bünyesinde bulunan müdürlükleri ve birimleri ziyaret eden Başkan Örki, tüm personellerin tek tek Ramazan Bayramı’nı kutladı.

Belediyeye ait ek hizmet binaları da dahil olmak üzere tüm müdürlüklere giden Başkan Örki, personelleri mutlu bayramlar diledi. Başkan Örki’ye Atatürk Caddesi’nde bulunan Ek Hizmet Binası’nda ‘Engelliler Çalışıyor’ programı kapsamında engelli vatandaşlar, kendi emekleriyle yapmış olduğu bayram hediyelerini takdim etti. Belediye personelinin her zaman üzerine düşen sorumluluğu yerine getirdiğini ifade eden Başkan Örki, “Bayramınız mübarek olsun. Rabbim nice nice bayramlara sağlıkla, sıhhatle ve huzurlu bir şekilde sevdiklerinizle birlikte kavuşmayı nasip etsin. Hanelerinize huzur, bereket, afiyet ve bolluk versin. Bayrama şimdi gideceğiz, Rabbim sağ salim de dönmeyi nasip etsin. Hele ki uzak yerlere giden varsa dikkatli bir şekilde araçlarımızı kullanalım, birbirimizi sürekli uyaralım. Kazasız belasız yolculuklar temenni ediyorum. Gelip gittiğiniz yerlerden bizlere selam söyleyin. Küçüklerimizin gözlerinden, büyüklerimizin ellerinden öperim” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER