Başkan Örki’den Büyükşehir’e teşekkür

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, önceki gün Pamukkale ilçe sınırları içinde bulunan mahallelerin alt yapısı için 95 milyon Liralık ihale yapan Denizli Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.

Başkan Örki’den Büyükşehir’e teşekkür

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, son yaptığı ihale ile ilçeye bağlı 5 büyük mahallede yapacağı çalışmalar için 95 milyon Liralık ihale yapan Denizli Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.

Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan ihale kapsamında ilçenin nüfus yoğunluğu fazla olan mahalleri; Anafartalar, Dokuzkavaklar, Aktepe ve Karşıyaka Mahallesi ile Deliktaş Mahallesi’nin kalan bölümünün altyapısı tamamlanacak.

Konuyla ilgili ihalenin sözleşmesi Denizli Büyükşehir Belediyesi ile ihaleyi kazanan yüklenici firma yetkilileri arasında sözleşme imzalandı.

95 milyon Lira’ya mal olacak yatırımın 2 yılda tamamlanacağını müjdelendi.

Konuyla ilgili olarak açıklamalarda bulunan Başkan Örki, “Son yapılan ihale ile ilçemizin nüfusu yoğun olan mahalleleri Anafartalar, Dokuzkavaklar, Aktepe ve Karşıyaka Mahallesi ile Deliktaş Mahallesi’nin kalan bölümü için 95 milyon Liralık bütçe ayrıldı. Bu bütçe Pamukkale İlçesi’nde yaşayan insanların daha mutlu olmalarına katkı sağlayacak. Bu büyük yatırım için ilçemizde yaşayan ve bu hizmetten faydalanacak olan tüm vatandaşlarımız adına Denizli Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan’a ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Yaklaşık 2 yıl sürecek olan çalışmalar sonunda biz de Pamukkale Belediyesi olarak üzerimize düşen çalışmaları yaparak ilçemizde yaşayan insanların mutluluğunu perçinleyeceğiz. Hem Pamukkale Belediyesi hem de Büyükşehir Belediyesi el ele vererek insanlarımızın yaşamlarını mutluluk içinde devam etmesini sağlamak için çalışmalara devam edeceğiz” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
saklı bende
saklı bende - 7 ay Önce

merkez efendiye yokmu hizmet

Ahmet zora
Ahmet zora - 6 ay Önce

honaz tünel ve çevre yolları gişeler fiyatları ne kadar olaçak artık İstanbul'dan farkımız kalmadı

SIRADAKİ HABER