Başkan Örki’den durağı yanan minibüsçülere ziyaret

Pamukkale’nin Aktepe Mahallesi’nde ki minibüs durağında çıkan yangın sonrasında Belediye Başkanı Avni Örki, bölgeye giderek incelemelerde bulundu ve durak çalışanlarına geçmiş olsun dileklerini iletti.

Başkan Örki’den durağı yanan minibüsçülere ziyaret

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, ilçe sınırları içerisinde bulunan Aktepe Mahallesi’nde sürücülerin bekleme noktası olan minibüs durağında meydana gelen yangın sonrasında, olay yerinde incelemelerde bulunarak, durak şoförlerine geçmiş olsun dileklerini iletti.

Aktepe’de sürücülerin bekleme noktasının mutfaktan çıktığı belirlenen yangın sonrası kullanılmaz hale gelen olay hakkında konuşan Başkan Örki, bu talihsiz yangında can kaybı ve yaralanmanın olmamasının sevindirici olduğunu belirtti.

Bu tür üzücü olayların bir daha yaşanmamasını temenni eden Başkan Örki, “Çocukluk ve gençlik yıllarımın geçtiği Aktepe Mahallesi’nde bulunan minibüs durağında çıkan yangın bizleri üzmüştür. Haberini alır almaz çok endişelendik. Çok şükür can kaybımız, yaralımız yok. Pamukkale Belediyesi olarak, her zaman vatandaşlarımızın yanındayız. Yangın sonrasında şoför kardeşlerimizi ziyaret ederek üzücü olay nedeniyle geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Çıkan yangında can kaybının yaşanmaması bizleri sevindirdi. Rabbim bir daha böyle üzücü olaylar yaşatmasın” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER