Başkan Osman Zolan'dan Denizli'ye Stadyum ve Millet Bahçesi

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı'nın AK Partili Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Osman Zolan'ın açıkladığı 258 Vizyon Proje arasında yer alan Şehir Stadyumu ve Millet Bahçesi büyük heyecanla karşılandı.

Başkan Osman Zolan'dan Denizli'ye Stadyum ve Millet Bahçesi

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı'nın AK Partili Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Osman Zolan, 26 Şubat’ta görkemli bir toplantı ile yeni dönemde Denizli'ye kazandırmayı planladığı 258 Vizyon Projenin tanıtımını yaptı.

"Sen ben yok önce Denizli" sloganıyla duyurulan projeler arasında en çok dikkati çeken yatırımlardan "Şehir Stadyumu" ve "Millet Bahçesi" büyük heyecanla karşılandı.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, lansmanını yaptıkları "258 Proje" logosunun renginin yeşil-siyah olduğuna işaret ederek, Denizlispor'un forma renklerinin Denizli horozunun kuyruğunun renklerinden geldiğine dikkat çekti.

"DENİZLİMİZ NE İSTİYORSA O OLACAK"

"O senen bu sene" diyerek konuşmasına devam eden Başkan Zolan, şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerleyen Denizlispor'a desteklerinin artarak devam edeceğini belirterek, "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan zaten müjdesini verdi. Stadyumumuzun yeri hazır. İnşallah yeni stadyumumuzun temelini 2019'da atacağız ve Denizlimize kazandıracağız" dedi. Stad kapasitesinin ihtiyaca, talebe ve gelecek öngörülerek belirleneceğini vurgulayan Başkan Osman Zolan, özellikle taraftarların isteklerinin çok önemli olduğuna dikkati çekti. Başkan Zolan, "Projemizi açıkladığımız andan itibaren gerek stad kapasitesi gerekse projeyle ilgili birçok olumlu öneri ve tespit aldık. Bu fikirlerin hepsi bizim için çok özel ve anlamlı. Kimse merak etmesin Denizlimiz ne istiyorsa o olacak" dedi.

"ESKİ STAD ALANINA MİLLET BAHÇESİ GELİYOR"

Eski stadyumun yıkılıp yerine Millet Bahçesi yapacaklarını anlatan Başkan Osman Zolan, "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan talimatı verdi. Eski stadımızın olduğu bölge konut yoğunluğu olan bir alan. Burası insanlarımızın nefes alacağı, güzel vakit geçirebileceği bir yer olacak. Millet kıraathanesi, gölet, koşu ve bisiklet yolları, dinlenme alanları ve daha birçok güzellikleri ile yeşil Denizlimiz yeni bir yeşil alana, eşine az rastlanır bir projeye daha kavuşacak" diye konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
vatandaş recep
vatandaş recep - 2 yıl Önce

tıpkı 2014 de söz verdiğiniz gibi olmasın da sn zolan tam 5 yıl oldu...ne temel atıldı...ne proje ...sozde 3...4 yilda bitirilecekti.... söz veripde yapmadınız.....hani varmı diyorsunuz da ondan dedim..

SIRADAKİ HABER

banner212

banner211