Başkan Osman Zolan; “Denizlimizin Güzelliğine Güzellik Katmaya Devam Edeceğiz”

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanlığına bir kez daha seçilen Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın makamı tebrik etmeye gelenler tarafından dolup taşıyor. Ziyaretine gelen herkese çok teşekkür eden Başkan Osman Zolan, "Sizlerin desteği ve duası ile yine aynı anlayışla Denizlimizin güzelliğine güzellik katmaya devam edeceğiz” dedi.

Başkan Osman Zolan; “Denizlimizin Güzelliğine Güzellik Katmaya Devam Edeceğiz”

31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde yeniden Denizli Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçilen Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ın makamı başta iş, siyaset, ekonomi dünyasından olmak üzere tebrik ziyaretleri ile dolup taşıyor.

Önceki dönem Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, önceki dönem Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu, Denizli Valisi Hasan Karahan, Denizli milletvekilleri Cahit Özkan, Şahin Tin, Nilgün Ök ve Ahmet Yıldız ile siyasi partilerin temsilcileri, ilçe belediye başkanları, meclis üyeleri, oda başkanları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve çok sayıda vatandaşın ziyaret ettiği Başkan Osman Zolan, yeni dönemde de hemşehrilerinin takdiri ve güvenine layık olabilmek için gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceklerini kaydetti.

"BİZİM ORTAK SEVDAMIZ DENİZLİ"

Ziyaretçilerinin dilek ve temennilerinin büyük moral olduğunu, ilk günkü heyecanla yeni döneme başladıklarını ifade eden Başkan Osman Zolan, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Ziyaretimize gelen herkese ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum. Sizlerin desteği ve duası ile yine aynı anlayışla Denizlimizin güzelliğine güzellik katmaya devam edeceğiz. 'Sen ben yok, önce Denizli' demiştik, bizim ortak sevdamız Denizli. Denizlimizi daha güzel ve daha ileriye taşımak için hep birlikte gayret edeceğiz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER