BAŞKAN OSMAN ZOLAN FATİH'TE VATANDAŞLARLA KUCAKLAŞTI

BAŞKAN OSMAN ZOLAN FATİH'TE VATANDAŞLARLA KUCAKLAŞTI

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan,  üst yapı çalışmalarının hızla devam ettiği Fatih Mahallesi’nde incelemelerde bulundu. Vatandaşlarla kucaklaşan Başkan Osman Zolan, Fatih'te yaptıkları çalışmaları anlatarak, vatandaşların duyduğu memnuniyetin kendisini de çok mutlu ettiğini söyledi.

Denizli Büyükşehir Belediyesi, kent merkezindeki 10 mahallede hayata geçirdiği dev alt yapı hamlesini tamamlamasının ardından, bir süre önce başladığı üst yapı çalışmalarına da hızlı bir şekilde devam ediyor. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, üst yapı çalışmalarının başladığı Fatih Mahallesi 1925 Sokak’ta incelemede bulundu. Başkan Osman Zolan'a Denizli Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanı Nuriye Çevni, Yol İşleri Şube Müdürü Hüseyin Çolakoğlu, Fatih Mahalle Muhtarı Ramazan Yerli ve beraberindekiler eşlik etti. Fatih Mahallesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Zolan, yaptıkları çalışmaları anlatarak, vatandaşların duyduğu memnuniyetin kendisini de çok mutlu ettiğini söyledi.

“İÇME SUYU VE KANALİZASYON HATLARINI BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞTİRDİK”
Fatih Mahallesi’nin kendileri için ayrı bir öneme sahip olduğunu belirten Başkan Zolan, sözlerini şöyle sürdürdü: “Sizlerin arzusu ve isteği doğrultusunda ihtiyaçlarınızı gidermek için gayret ediyoruz. Öncelikle Fatih Mahallemize kapalı pazaryeri kazandırdık. Denizlimize doğalgaz gelmesiyle, Fatih Mahallemize de baştan aşağıya doğalgaz getirdik. Altyapıya girdik, içme suyu, kanalizasyon hatlarını baştan aşağı değiştirdik" diye konuştu.

FATİH SICAK ASFALTA KAVUŞTU
Fatih'de geçmişte yollarda ızgaraların olduğunu, ancak yağmur suyu hatlarının bulunmadığını anlatan Başkan Zolan, “Yağmur suyu hatları yaptık. Yağmur suyunun artık kanalizasyonla bağlantısı yok. Yağmur yağdığında artık, kanalizasyonlar taşmayacak, evlere su basmayacak. Bugün bu işin finaline geldik. Fatih Mahallemize hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu. Bir süre vatandaşlarla sohbet eden Başkan Osman Zolan, kendisine sevgi gösterisinde bulunan çocuklarla da yakından ilgilendi.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER