BAŞKAN ÖZBAŞ, MİNİKLERİN COŞKUSUNA ORTAK OLDU

BAŞKAN ÖZBAŞ, MİNİKLERİN COŞKUSUNA ORTAK OLDU

Sarayköy Belediyesi tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla düzenlenen Çocuk Şenliği’nin bu yıl 5.’si gerçekleştirildi.  90’lı yılların oyunları ile günümüz oyunlarının bir araya geldiği şenlikte Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, miniklerin coşkusuna ortak oldu, onlarla oyunlar oynadı.

Sarayköy Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocukların hizmetindeydi. Sarayköy Belediyesi’nin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla düzenlediği Çocuk Şenliği ilçe stadyumunda gerçekleştirildi. Bu yıl 5.si düzenlenen Çocuk Şenliği’ne Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş ve binlerce çocuk katıldı. İp atlama, resim boyama, sek sek, takı yapma, yüz boyama, kör ebe, top havuzu, bugee-run, büyük kaydırak, penaltı kalesi, canlı langırt, dart, labirent, aktivite alanı ve pamuk şeker ikramının yer aldığı etkinlikte Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, çocuklarla birlikte oyun oynayarak bayramı kutladı.“Sarayköyümün geleceği benim” yazısının yer aldığı tişörtlerin ve şapkaların dağıtıldığı şenlikte Başkan Özbaş, kaleci oldu, sek sek atladı, yüz boyadı, ip atlayarak miniklerin mutluluğunu paylaştı.


“BUGÜN ÇOCUKLARIMIZIN BAYRAMI”
Tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlayan Başkan Özbaş, “Bugün çocuklarımızın bayramı. Bizde bu yıl 5.sini düzenlediğimiz Çocuk Şenliğimizde geleceğimizin büyükleri olan çocuklarımızla eğlenerek, bayramımızı kutladık. İçten gelen masum samimiyetleri ve neşeleriyle bugün stadyumumuz resmen çiçek açtı. Onlarla bir arada olmaktan mutluluk duyuyorum. Ayrıca bugün TBMM kuruluşunun 98. yıl dönümü. Bu anlamlı günü çocuklarımıza 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı olarak armağan eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve tüm şehitlerimizi minnetle anıyor. Gazilerimize şükranlarımı sunuyorum” dedi.

 

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER