BAŞKAN ÖZBAŞ NİKAHI 3 YAŞINDAKİ NİSA İLE BİRLİKTE KIYDI

BAŞKAN ÖZBAŞ NİKAHI 3 YAŞINDAKİ NİSA İLE BİRLİKTE KIYDI

Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, ilçe halkının en özel anlarında yanlarında olmayı sürdürüyor. Başkan Özbaş, katıldığı Nahide Tekeli ile Mehmet İğci’nin nikah töreninde farklı bir mutluluk yaşadı. 3 yaşındaki Nisa Tekeli Başkan Özbaş’ın yanına geldi, kucağına oturdu. Başkan Özbaş da nikahı küçük Nisa ile birlikte kıydı. 

Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, Küçük Nisa’nın büyük sürprizi ile mutlu oldu. İlçe halkının her özel günlerinde yanlarında olmaya gayret eden Başkan Özbaş, bu kez de Nahide Tekeli ile Mehmet İğci’nin mutluluklarına ortak oldu. Nikah töreni için salona gelen Başan Özbaş, davetlileri selamladıktan sonra yerine geçti.

3 yaşındaki Nisa Tekeli, Başkan Özbaş’ın yanına yaklaştı, ilgisini çekmeye çalıştı.  Küçük Nisa’yı kucağına alan ve bir süre seven Başkan Özbaş, nikah kıymak için davet edildiğinde de küçük hayranını bırakmadı. Nikah masasına küçük Nisa ile birlikte giden Başkan Özbaş, genç çiftin nikahını da kucağında Nisa varken kıydı. Küçük Nisa’nın başkan sevgisi renkli görüntülerin ortaya çıkmasını sağladı, salondakileri de mutlu etti.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER