BAŞKAN ÖZBAŞ'TAN SINAV GİBİ NİKAH

BAŞKAN ÖZBAŞ'TAN SINAV GİBİ NİKAH

BAŞKAN ÖZBAŞ'TAN SINAV GİBİ NİKAH
banner22

Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, Mehmet Onur Akdağ ve Zeynep Güngör’ün nikahını kıydı. Başkan Özbaş, sorduğu sorularla damat Akdağ’ı terletti, nikaha katılan misafirleri ise kahkahaya boğdu. 
Sarayköy’e Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş’ın çabalarıyla kazandırılan Kültür Merkezi’nde kıyılan ilk nikah; Mehmet Onur Akdağ ile Zeynep Güngör çiftçinin oldu. Çiftin nikahını ise Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş kıydı. Başkan Özbaş’ın, damat Akdağ’a sorduğu sorular davetlileri kahkahaya boğarken, damat Mehmet Onur Akdağ’ı boncuk boncuk terletti. Damat Akdağ’a ilk olarak ilk eşiyle tanıştıkları günü soran Başkan Özbaş, ardından da şarkı söylemesini istedi. Mustafa Ceceli’nin “İyi ki hayatımdasın” şarkısını söyleyen Akdağ’ın performansını davetlilerin oyuna sunan Başkan Özbaş, alkış az olunca Damat Bey’den bu kez şiir okumasını istedi. Damat Akdağ, eşi için “Şekersiz çay gibiydim. Sonra sen geldin, çayıma şeker. Yüreğime ilaç oldun. Hoş geldin iyi ki geldin hep bende kal sevgilim” dizelerinden oluşan şiiri okudu, büyük alkış aldı. Böylelikle de Başkan Özbaş’ın zorlu sınavından geçmiş oldu. 
Başkan Özbaş, önce gelin Zeynep Güngör’e yöneltti soruyu ve “Evet” yanıtını aldı. Ardından damat Akdağ’a, “Bu senin ilk ‘evet’in olacak. Çok manidar olsun, 3 kez sesini yükselterek söyle ki; herkes duysun” dedi. Damat Akdağ, 3 defa yüksek sesle “Evet” dedi. “Evet” yanıtlarıyla Başkan Özbaş ve davetliler için son derece eğlenceli, damat için ise bir o kadar zorlu geçen nikah merasimi tamamlanmış oldu. 


Başkan Özbaş, “Aynı bugün olduğu gibi yüzlerinde gülümseme, kalplerinizde sevginiz, muhabbetiniz hiç eksilmesin her zaman artsın. Zor zamanlarda aynı bugün ki gibi dayanışmayla zorluğun üstesinden gelin. Bu nikah akdinin hem Güngör hem de Akdağ ailelerine hayırlı olmasını diliyor, tebrik ediyorum” diyerek, çiftleri kutladı.


 HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER