BAŞKAN ÖZBAŞ’TAN, ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE ‘HOŞ GELDİN’ YEMEĞİ

Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, 2018-2019 eğitim öğretim yılının başlamasıyla birlikte Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Sarayköy Meslek Yüksekokulu’nda eğitime başlayan öğrencilerle ‘hoş geldin’ yemeğinde bir araya geldi.

Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Sarayköy Meslek Yüksekokulu’nda eğitim alan gençlerle bir araya geldi. Sarayköy Belediyesi tarafından Şehit Hüseyin Kuş Parkı’nda düzenlenen ‘Hoş Geldin’ yemeğine; Başkan Özbaş’ın yanı sıra, Yüksekokul Müdürü Yrd. Doç. Dr. Aslı Öztürk Kiraz, öğretim görevlileri ve öğrenciler katıldı.

Yemek sonrası öğrencilere seslenen Başkan Özbaş, “Eğitimleriniz için şehirlerinizden, ailelerinizden kopup bizim ilçemize geldiniz. Sizleri burada görmek bize ayrı bir mutluluk veriyor. Çünkü ilçemizi eğitimlerinizi arttırmak, yeni bilgiler öğrenmek için seçtiniz. Bu da ilçemizi eğitim şehri olma yolunda büyük bir yol kat ettiğimizi gösteriyor. Burada bir sıkıntınız veya ihtiyacınız olursa biz her zaman sizlerin yanında olacağız” dedi.

Sarayköy’ün sıcak insanlarını ve ilçe tarihini öğrencilere anlatan Başkan Özbaş, öğrencilere Sarayköy’ün tarihi ve bilgilerinin yer aldığı ‘Milli Mücadele’de Sarayköy Hatıralarım’, ‘Öğretmenlerin Hatıralarında Tırkaz Köyü’ kitaplarını ve Sarayköy Türküleri cd’sini hediye etti.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 28 Eylül 2018, 20:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER