Başkan Şeniz Doğan ilk nikâhını kıydı

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan göreve başladıktan sonraki ilk nikâhı kıydı. Merkezefendi Belediyesi Kültür Merkezi ve Nikâh Sarayı’nda Merve Mercan, Emirhan Çal çiftinin nikâhını kıyan Başkan Doğan, “Hayırlı olmasını diliyorum. Mutluluğunuz bir ömür boyu sürsün” diyerek genç çifti tebrik etti.

Başkan Şeniz Doğan ilk nikâhını kıydı

31 Mart Yerel Seçimlerinde Merkezefendi Belediye Başkanı seçilen Şeniz Doğan, göreve başladığı ilk günde ilk nikâhını kıydı.

Belediye Başkanı olarak Merkezefendi Belediyesi Kültür Merkezi ve Nikâh Sarayı’nda Merve Mercan ve Emirhan Çal çiftini nikâhını kıyan Başkan Doğan, genç çifte bir ömür boyu mutluluk diledi.

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Hayırlı ve uğurlu olsun. Mutluluklar diliyorum. Mutluluğunuz bir ömür boyu sürsün. Laik Türkiye Cumhuriyeti’ne yakışır, Atatürkçü, özgürlükçü, demokrasiye sahip çıkan çocuklar dünyaya getirirsiniz. Kadın bir Başkan olarak aile cüzdanını gelinimize veriyorum” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yusuf ali
Yusuf ali - 3 yıl Önce

Yaw subaşıoğlu kıysa idi hiç sempatik sevimli gelmezdi ama Ablam sevecen sempatik geliyor... Allah yolunu açık etsin

Ramazan Avdal
Ramazan Avdal - 3 yıl Önce

Emekliyim parlament içiyorum bir paketi geçiyorum ancak zamdan şikayetçi değilim devletimizin mevcut olan başta reisimiz olmak üzere hepsinden memnunum çalışana imkan sağlıyor gayet güzel ülkemiz

SIRADAKİ HABER