Başkan Şevik, gençlerle buluştu

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, AK Parti İlçe Yönetimi’nin ‘Mahalle Bizim Gençlik Bizim’ programı kapsamında düzenlediği toplantıda üniversiteli gençlerle bir araya geldi.

Başkan Şevik, gençlerle buluştu

AK Parti İlçe Yönetimi tarafından ‘Mahalle Bizim Gençlik Bizim’ programı düzenlendi. Buldan Belediyesi Düğün Salonu'nda üniversite öğrencileri ile gerçekleştirilen programa; Belediye Başkanı Mustafa Şevik, AK Parti İlçe Başkanı Naci Çomuk, Belediye Meclis Üyesi Mehmet Köklü, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Mansur Güngör, AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Serhat Takmaklı, Yönetim Kurulu Üyesi Murat Morca katıldı. Belediyenin gençlere yönelik çalışmaları hakkında bilgi veren Başkan Şevik, gençlerin sorularını yanıtladı.

İlçe Başkanı Naci Çomuk ise “Sizlere daha güçlü, daha müreffeh bir Türkiye bırakmak için durmadan çalışıyoruz. Ülkemizin güçlü geleceğini hep birlikte inşa edeceğiz. Bu anlamda sizlerin çalışmalarımıza verdiğiniz destek ve kendi bireysel çabalarınız çok kıymetli” dedi. Başkan Şevik, konuşmaların ardından toplantıya katılan üniversite gençlerine Buldan dokuması el ürünlerinden hediye etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER