Başkan Şevik, işçileri ziyaret etti

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, sabahın erken saatlerinde duraklarda servis bekleyen tekstil işçilerini ziyaretti. İşçilerle uzun süre sohbet eden ve taleplerini dinleyen Başkan Şevik, Temizlik İşleri Müdürlüğü’nde çalışan belediye personeliyle bir araya geldi.

Başkan Şevik, işçileri ziyaret etti

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, güne, sabahın erken saatlerinde duraklarda servis bekleyen tekstil işçilerini ziyaret ederek başladı. Tekstil işçileriyle uzun süre sohbet eden ve taleplerini dinleyen Başkan Şevik, “Emek yoğun bir sektör olan tekstil sektörü ilçe istihdamına da önemli katkı sağlıyor. Buldan’ın tekstil ve dokuma geçmişi binlerce yıl öncesine dayanıyor. Buldan Belediyesi olarak imkanlarımız dahilinde geleneksel el dokumasını yeniden canlandırarak ilçe ekonomisini kazandırmak için destek veriyoruz. Vermeye de devam edeceğiz” dedi.

BAŞKAN ŞEVİK, TEMİZLİK İŞÇİLERİYLE BULUŞTU

Başkan Şevik, Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü personeliyle de bir araya geldi. Çalışmalarla ilgili bilgi alan Başkan Şevik, “İlçemiz sokak ve caddelerin temizliği ile uğraşarak yoğun bir mesai harcayan Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı personelimizle sabahın erken saatinde bir araya geldik. Temizlik işleri belediyenin kalbidir. Temizlik işçilerin görevi zordur. Halkımızın beklentisinin büyük olduğunun bilincindeyiz. Temiz ve yaşanılabilir Buldan’ı birlikte gerçekleştireceğiz” diye konuştu. Başkan Şevik, Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerine, özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Temizlik işçileri ise Başkan Şevik’in sürpriz ziyaretinden duydukları memnuniyeti belirterek, teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER