Başkan Şevik, Kütahyalı öğrencileri ağırladı

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın ‘Biz Anadolu’yuz’ projesi kapsamında Kütahya’dan gelen 34 öğrenci ve 13 görevliyle, BELKÜM’de bir araya geldi.

Başkan Şevik, Kütahyalı öğrencileri ağırladı

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın ‘Biz Anadolu’yuz’ projesi kapsamında Kütahya’dan Denizli’ye gelen 34 öğrenci ve 12 görevli, Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik’i ziyaret etti.

Başkan Şevik, öğrencileri eşi Bahija Şevik ve bir yaşındaki minik kızı Aygül Nur ile birlikte karşıladı.

Buldan’ın tarihi sokaklarını, konaklarını ziyaret eden öğrencilere; Denizli Gençlik Merkezi Müdürü Hasan Sarı, Gençlik Merkezi Şube Müdürü Mustafa Doğan, AK Parti İlçe Başkanı Naci Çomuk eşlik etti. BELKÜM’de düzenlenen kahvaltıda, Buldan’ın meşhur simidini de tatma imkanı bulan öğrenciler, Başkan Şevik’e çiçek ve teşekkür plaketi takdim etti.

Minik misafirlerine geleneksel el dokuması ürünlerden hediye eden Başkan Şevik, “Gençlerimizi en iyi bir şekilde misafir etmiş ve ilçemizi anlatabilmişsek ne mutlu bizlere” dedi.  Başkan Şevik,  ikinci kitabı ‘Dokumanın Başkenti Buldan’ adlı kitabını Denizli Gençlik Merkezi Müdürü Hasan Sarı, Gençlik Merkezi Şube Müdürü Mustafa Doğan için imzaladı. Öğrenciler daha sonra Buldanlı şehit ailelerini ziyaret etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER