Başkan Şevik, mahalle ziyaretlerini sürdürüyor

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, mahallelerin ihtiyaçlarını yerinde tespit etmek amacıyla gerçekleştirdiği mahalle ziyaretlerini Kadıköy Mahallesi'nde devam etti. Başkan Şevik, Kadıköy'deki belediye çalışmaları ile yapılacak olan sosyal tesis alanlarında incelemelerde bulundu.

Başkan Şevik, mahalle ziyaretlerini sürdürüyor

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, mahallelerin ihtiyaçlarını yerinde tespit etmek amacıyla gerçekleştirdiği mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Bu kapsamda Kadıköy Mahallesi'ni ziyaret eden Başkan Şevik, belediye birim amirleriyle birlikte mahallede yapılması planlanan sosyal tesis, düğün salonu ve aşevi alanlarında incelemelerde bulundu, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

"ATIL DURUMDAN KURTULACAK"

Kadıköy Mahallesi'ndeki atıl durumdaki düğün salonu inşaatının tamamlanarak mahalle sakinlerinin hizmetine sunulacağını söyleyen Başkan Şevik, “Yarım kalan düğün salonunun tamamlanması için çalışma başlattık. Burasını yeniden değerlendireceğiz. Tamamlandığında, çevre düzenlemesi yapılarak, mahalle sakinlerimizin hizmetine sunacağız" dedi. Düğün salonu inşaatının yanındaki çocuk oyun parkını da yenileneceğini söyleyen Başkan Şevik, Kadıköy'e ikinci bir sosyal tesis yapılacağının da müjdesini verdi.

TAG YENİLENECEK

Kadıköy'ün Sarıgöl-Buldan yolu üzerinde girişinde bulunan tagın yenilenmesi için birim amirlerine talimat veren Başkan Şevik, “Kadıköy Mahallemizin girişindeki tagı yenileyeceğiz. Ayrıca tag çevresinde düzenleme yapacağız. Mahalle mezarlığının duvarları ile mescit duvarı boyanarak, Kadıköy girişini pırıl pırıl yapacağız" diye konuştu. Kadıköy Mahalle Muhtarı Mustafa Atalay'dan mahallenin sorunları ve talepleriyle ilgili bilgi alan Başkan Şevik, "Yaptığımız bu ziyaretler ile mahallelerin hizmet ihtiyacını tespit ederken, muhtarlarımızla ve vatandaşlarımızla mahalleye yapılacak hizmetlerin de istişaresini yapıyoruz.  Amacımız Buldan'ın sadece bugününe değil geleceğine de değer katmaktır" dedi.

ÇOCUKLARA OYUNCAK VE FORMA DAĞITTI

Kadıköylü Yüksel Güler'in vefat eden babası Durmuş Güler adına verdiği hayır yemeğine katılarak  "Hayırlı olsun" dileklerini ileten Başkan Şevik, Kadıköy'de çocuklara oyuncak, top ve forma hediye etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER