Başkan Şevik, Trabzon'daki toplantıya katıldı

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, Denetleme Kurulu Üyesi olduğu Mahalli İdareler İşverenleri Sendikası'nın Trabzon'da düzenlediği toplantıya katıldı. Toplantıda sendikal faaliyetlerinin değerlendirildiğini söyleyen Başkan Şevik, Trabzon'un eşsiz güzellikteki yerlerini de görme imkanı bulduklarını belirtti.

Başkan Şevik, Trabzon'daki toplantıya katıldı

Mahalli İdareler İşverenleri Sendikası (MİSSEN), Trabzon'da toplantı düzenledi. Toplantıda sendikal faaliyetler değerlendirildi. Önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek faaliyetlerinde görüşülerek karara bağlandığı toplantıya; MİSSEN Başkanı ve Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Genel Sekreter Mehmet Oruçöz, Denetleme Kurulu Üyesi ve Buldan Belediyesi Başkanı Mustafa Şevik, sendika yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda MHP'li üye belediye başkanı katıldı.

Toplantının ardından MİSSEN Başkanı Cemal Akın, Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, beraberindeki heyet ile birlikte MHP'li Şalpazarı, Vakfıkebir ve Çarşıbaşı Belediye Başkanları’nı ziyaret etti. Ziyaretlerin ardından yörenin eşsiz güzellikteki yerlerini gezme imkanı bulduklarını söyleyen Başkan Şevik, "Ziyaretlerde mevkidaşlarımla birlikte hem belediye hizmetleri açısından fikir alışverişinde bulunduk hem de bölgedeki doğal ve turistik yerleri ziyaret etme imkanı bulduk. Organizasyonu düzenleyen MİSSEN Başkanımız Cemal Akın ile bizleri ağırlayan Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta'ya, Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız'a ve Çarşıbaşı Belediye Başkanı Mümin Nuhoğlu'na teşekkür ederim" dedi.

Güncelleme Tarihi: 01 Temmuz 2021, 11:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER