Başkan Şevik, yüzme havuz inşaatını inceledi

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, geçtiğimiz günlerde temeli atılan ve çalışmaların hummalı bir şekilde devam ettiği ‘Portatif Yüzme Havuzu’nda incelemelerde bulunup, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Başkan Şevik, yüzme havuz inşaatını inceledi

Buldan Kaymakamlığı, Buldan Belediyesi ve Gençlik Spor Bakanlığı işbirliğiyle yapımına başlanan Portatif Yüzme Havuzunda çalışmalar hızlı bir şekilde devam ediyor. Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, önümüzdeki hafta içerisinde hizmete girmesi beklenen ‘Portatif Yüzme Havuzundaki çalışmaları inceledi. Başkan Şevik’e,  AK Parti İlçe Başkanı Naci Çomuk, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mehmet Tolonvağa ile belediye birim müdürleri eşlik etti. Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü hizmet binasının bahçesinde yaklaşık 18 metre uzunluğunda, 9 metre genişliğinde ve 1.69 derinliğinde inşa edilecek olan yüzme havuzunda elektronik temizleme sistemi bulunacak. 3 antrenörün görev yapacağı yüzme havuzunun ileriki aylarda üstünün kapatılarak, kış aylarında da vereceği belirtildi.

“Buldan hak ettiği hizmeti almaya başladı”

Yüzme havuzunun önümüzdeki hafta içerisinde halkın hizmetine sunulacağını söyleyen Başkan Şevik,  “Buldan,  son iki buçuk yılda AK Parti ve MHP'nin ortağı olduğu Cumhur İttifakı'nın desteği ile hak ettiği hizmeti almaya başladı. Bu yatırımlardan biri de Gençlik ve Spor Bakanlığı,  Buldan Kaymakamlığı, Belediyemiz işbirliğiyle Buldan’a kazandırılacak  olan portatif yüzme havuzu, uzun yıllar Buldanlı vatandaşlarımızın çocuklarımızın, gençlerimizin hizmetinde olacak” dedi.

“Gençlerimize yapılacak her türlü çalışmanın yanındayız”

Portatif yüzme havuzunun kurulacağı alanda alt yapı çalışmasını üstlenen Buldan Belediyesi’nin desteklerinin devam edeceğini söyleyen Başkan Şevik, “Gençlerimize yapılacak her türlü çalışmanın yanındayız.  Belediyemizin imkanları doğrultusunda bizden talep edilen desteği vermeye hazırız” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER