Başkan Şevik’e bir teşekkür plaketi daha

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik’in, ilçe genelindeki eğitim kurumları ile ibadethanelere verdiği destek devam ediyor. Başkan Şevik’e, okullarına verdiği desteklerden dolayı teşekkür plaketi takdim eden Buldan Salih Gökçe Anaokulu’nun minik öğrencilerinin ardından, bir teşekkür de Kestane Deresi Cami Yaptırma Ve Yaşatma Derneği’nden geldi.

Başkan Şevik’e bir teşekkür plaketi daha

Buldan’ın Çaybaşı Mahallesi Kestane Deresi Mevkii’nde 2017 yılında yapımına başlanan, Buldan Belediyesi’nin ve hayırseverlerin desteğiyle yapımı tamamlanan Kestane Deresi Cami, Ramazan ayında ibadete açılmıştı. Kestane Deresi Cami Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Hüseyin Taş, Başkan Yardımcısı Muammer Çiçek, yönetim kurulu üyeleri Süleyman Ergin, Hüseyin Karaca, Belediye Başkanı Mustafa Şevik’e teşekkür ziyaretinde bulundu. Ziyarette konuşan Başkan Şevik, “Belediye olarak imkânlarımız doğrultusunda, ilçemizin hem eğitimine hem de maneviyatına önem veriyoruz. Bu konuda, okullarımıza ve camilerimize maddi ve manevi destek vermeye çalışıyoruz. Buldanımıza çok güzel bir cami kazandıran siz dernek yönetimine ve hayırsever hemşehrilerimize teşekkür ederim” dedi.

“Başkanımıza teşekkür ederim”

Cami inşaatına ve ibadete açılmasına önemli katkı sağlayan Başkan Şevik’e teşekkür plaketi takdim eden derneğin Başkanı Hüseyin Taş, “Mahallemizin Kestane Deresi Mevkii’nde 2017 yılında inşaatına başladığımız camimiz, hayırsever Buldanlıların ve belediyemizin destekleriyle ibadete açtık. Dernek yönetimi ve cami cemaati adına ben, Belediye Başkanımız Mustafa Şevik’e teşekkür ederim” diye konuştu. Konuşmaların ardından Dernek Başkanı Taş, Başkan Şevik’e plaket takdim etti. Daha önce de Buldan Salih Gökçe Anaokulu’nun minik öğrencileri Başkan Şevik’i ziyaret ederek, okullarına verdiği desteklerden dolayı teşekkür plaketi vermişti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER