BAŞKAN ŞEVKAN, AFRİN İÇİN ASKERLİK ŞUBESİ'NE BAŞVURDU

BAŞKAN ŞEVKAN, AFRİN İÇİN ASKERLİK ŞUBESİ'NE BAŞVURDU

Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Suriye’nin Afrin kentine yönelik başlatılan ‘Zeytin Dalı’ operasyonu devam ederken; Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan ve Belediye Meclis Üyeleri, Acıpayam Askerlik Şubesi’ne giderek gönüllü askere gitmek için başvuru yaptılar.

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından Suriye’nin Afrin kentine yönelik başlatılan ‘Zeytin Dalı’ operasyonu devam ediyor. TSK mensupları Suriye’nin kuzeyinde terör örgütüne yönelik operasyonlarını sürdürürken; operasyon, sivil halktan da büyük destek görüyor. Türkiye’nin değişik noktalarından gelen desteklere bir de Denizli’nin Acıpayam İlçesi’nden geldi. Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan ve Belediye Meclis Üyeleri Şubat ayı meclis toplantısının ardından Acıpayam Askerlik Şubesi ziyaret etti. Başkan Şevkan ve Belediye Meclis Üyeleri, gönüllü askere gitmek için başvuru yaptılar.

“ŞANLI ORDUMUZUN YANINDAYIZ”
Başvuru işleminin ardından konuşan Başkan Şev kan; “Silahlı kuvvetlerimiz tarafından, hudut güvenliği ve bölgede istikrarı sağlamak amacıyla Suriye’nin Afrin Bölgesi’ndeki teröristleri etkisiz hale getirmek için başlatılan ‘Zeytin Dalı Harekâtı devam ediyor. Terör odaklarına karşı vermiş oldukları mücadelede şanlı ordumuzun her zaman yanındayız. Zeytin Dalı Harekâtı ile sınırlarımızda barışın ve huzurun kalıcı olarak tesisini temenni ediyoruz. Bizlerde meclis üyelerimiz ile birlikte vatanımız için nerde durmak gerekiyorsa orada duracağız” dedi.

HABER MERKEZİ

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER