Başkan Şevkan bu kez çocuklara seslendi

İçişleri Bakanlığınca 65 yaş ve üzeri sokağa çıkma yasağının gelmesinin ardından geçtiğimiz günlerde Acıpayam Belediye Başkanı Hulusi Şevkan vatandaşların ihtiyaçları karşılanması için çağrı merkezinin başına geçmiş gelen aramaları tek tek dinlemişti. Şevkan, bu kez çocuklara seslendi ve şimdilik evde kalın, yine baharlar gelecek ve uçurtmalar uçuracağız dedi.

Geçtiğimiz günlerde Acıpayam Belediye Başkanı Hulusi Şevkan vatandaşların ihtiyaçları karşılanması için çağrı merkezinin başına geçmiş gelen aramaları tek tek dinlemişti.  Şevkan bu kez de çocuklara seslendi. Şevkan; “Sevgili çocuklar doktor olarak sizlere sesleniyorum. Öncelikle hepinizin gözlerinden öpüyorum. Bu evde kal meselesini başardınız. Birçoğunuz bize ‘Evde Kal Acıpayam’ resimleri atıyor. Hepinizi kutluyorum. Okulunuzu, arkadaşlarınızı ve öğretmenlerinizi özlediğinizi biliyorum. Ancak bu süreç geçecek. Şimdilik evlerinizden çıkmayın. Oyun parklarına gitmeyin. Büyüklerinizle pazar ve markete asla gitmeyin.  Evlerinizde oynayın. Kitaplar okuyun. Ailenize yardın edin” şeklinde konuştu.

“UÇURTMALAR BİZDEN UÇURTMAK SİZDEN”

Çocuklara ailenizle vakit geçirmelerini belirten Başkan Şevkan; “ Salgın sona erdiğinde tekrar hayatımıza devam edeceğiz. Size söz veriyorum çocuklar, yine baharlar gelecek. Sahamızda ve ucarımızda yine uçurtmalar uçurucağız. Uçurtmalar bizden uçurtmak sizden. Sağlıcakla kalın. Hepinizi öpüyorum. Ama şimdilik uzaktan” dedi.

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2020, 14:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211