BAŞKAN ŞEVKAN, DURMAK BİLMİYOR

BAŞKAN ŞEVKAN, DURMAK BİLMİYOR

Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan, hafta sonunu Alcı ve Kelekçi Mahalleleri’nde devam eden çalışmaları inceleyerek geçirdi.

‘Daha yaşanılabilir bir Acıpayam’ sloganıyla hareket eden Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan, durmak bilmiyor. Başkan Şevkan; hafta sonunu Alcı ve Kelekçi Mahalleleri’nde devam eden çalışmaları inceleyerek geçirdi. Mahalle halkıyla bir araya da gelen Başkan Şevkan, devam eden  çalışmalarla ilgili teknik ekipten bilgi aldı.

İLK DURAK; ALCI MAHALLESİ
Başkan Şevkan, ilk olarak Alcı Mahallesi’ni ziyaret etti. Burada mahalle sakinleri tarafından karşılanan Şevkan, yapılan çalışmalarla ilgili görüş alışverişinde bulundu. Alcı Mahallesi’ndeki cami çevresinde devam eden üst yapı çalışmalarını Fen İşleri Müdürü Memiş Canbaz ile birlikte inceleyen Başkan Şevkan, “Kırsal mahallelerimizde Fen İşleri Müdürlüğümüz’ün yapmış olduğu yol çalışmalarını yerinde inceleme imkânı bulduk. Çeşitli mahallelerimizde Fen İşleri Müdürlüğümüz çalışmaktadır. Alcı Mahallemizi ziyaret ettik. Burada devam eden yol çalışmalarımızı birlikte inceledik” şeklinde konuştu.

BAŞKAN ŞEVKAN’DAN TEŞEKKÜR
Başkan Şevkan’ın bir sonraki durağı ise Kelekçi Mahallesi oldu. Kelekçi Mahallesi’nde Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından devam eden üst yapı çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Şevkan, çalışmalardan dolayı Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı  Osman Zolan ve çalışma arkadaşlarına teşekkür etti.

AHMET ACUR

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER