Başkan Şevkan gençlerle özçekim yaptı

‘Başkanla Gençlik Buluşmaları’ kapsamında Pamukkale Üniversitesi Acıpayam Meslek Yüksekokulu öğrencileriyle bir araya gelen Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan, özçekim yapmayı ihmal etmedi.

Başkan Şevkan gençlerle özçekim yaptı

Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan, ‘Başkanla Gençlik Buluşmaları’ kapsamında Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Acıpayam Meslek Yüksekokulu (MYO) öğrencileriyle Cumhuriyet Parkı’nda bir araya geldi. Buluşmaya Başkan Şevkan’ın yanı sıra, PAÜ. Acıpayam Meslek Yüksekokulu Müdürü Öğretim Görevlisi Senem Tüfekçi, öğretim görevlileri, Acıpayam Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü personeli ve öğrenciler katıldı. Öğrencilerle samimi ve doğal ortamda bir araya gelen Başkan Şevkan, hem öğrencilerle tanıştı hem de sohbet etti. Gençlere bazı tavsiyelerde bulunan Başkan Şevkan; “Siz ülkemizin yarınlarısınız. Öğrencilik yılları en verimli ama en hızlı geçen zamanlardır. Bu zamanlarınızın kıymetini bilin ve en verimli şekilde geçirmeye çalışın. Çünkü öğrencilik yıllarında edinilen deneyimler hayatınız boyunca sizin faydanıza olacaktır. Bizler Belediye olarak ‘Genç Düşünce Gücü’ projemizi sizin ilgi ve ihtiyaçlarınıza uygun şekilde hayata geçirmeye çalışıyoruz. Acıpayam MYO, Belediyemiz ve Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğümüz ile farklı alanlarda kurslarımızı bu dönemde açarak, sizlerle buluşturacağız. Belediye hizmetlerimizden faydalanın eksik gördüğünüz hizmetler noktasında da mutlaka bize bildirin” dedi.

“ZAMANINIZI DAHA VERİMLİ ŞEKİLDE DEĞERLENDİRİN"

Başkan Şevkan; “İlçemizin ve ülkemizin geleceğine yön verecek gençlerle bir araya gelerek bilgi ve kazanımlarımızı paylaşıyor olmamız belediyemiz hizmetlerine de pozitif güç vermektedir. Bizler de yöneticiler olarak elimizden geldiğince sizlere katkı sağlamak adına çaba sarf ediyoruz. Kendinizi yetiştirme yolunda iyi bir okul bitirmek elbette çok önemlidir. Fakat iş hayatına doğru ilerleyen bu eğitim sürecinde öğrencilik yıllarınızda fırsatları ve zamanınızı daha verimli şekilde değerlendirin. Hayatın her aşamasında daha sosyal daha donanımlı bir şekilde iş hayatına hazır olmanız en büyük avantajınız olacaktır. Bundan sonraki süreçte de gençlerimize, öğrencilerimize yönelik projelerimize ve planlamalarımıza devam edeceğiz. Sizlerin tüm bu imkânları kullanarak geleceğimize çok önemli katkılar sağlayacağına olan inancım tam” şeklinde konuştu.

BAŞKAN ŞEVKAN'A TEŞEKKÜR

PAÜ. Acıpayam Meslek Yüksekokulu Müdürü Öğretim Görevlisi Senem Tüfekçi, “Acıpayam MYO olarak Belediyemiz ve Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğümüz işbirliğiyle birçok çalışmalara imza attık. ve atmaya devam ediyoruz. Bu konuda desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanımız Dr. Hulusi Şevkan’a teşekkür ediyorum” diye konutu. Gençlerle samimi havada geçen buluşmada Acıpayamlı Sanatçı Sadi Cesuroğlu da mini bir konser vererek, gençleri eğlendirdi. Etkinliğin sonunda Başkan Şevkan, öğrencilerle özçekim yaptı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER