Başkan Şevkan görevine döndü

7 Nisan’da yaptırdığı korona virüs testinin pozitif çıkmasının ardından tedavi altına alınan ve bu süreçte baba Ali Şevkan ile kardeşi Nazım Şevkan’ı kaybeden Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan, bugün itibarıyla görevine döndü.

Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan, 7 Nisan 2021’de yaptırdığı korona virüs testinin pozitif çıkmasının ardından evinde karantinaya alındı. Bir süre Pamukkale Üniversitesi Hastanesi’nde tedavi gören Başkan Şevkan, korona virüsü yenmeyi başardı ve sağlığına kavuştu. 28 Nisan’da babası Ali Şevkan’ı toprağa veren Başkan Şevkan, 28 Mayıs’ta kardeşi Veteriner Hekim Nazım Şevkan’ı kaybetti. Zorlu ve acı dolu yaklaşık 70 günlük aranın ardından Başkan Şevkan, görevinin başına geçti.

Birim müdürleriyle toplantı yaptı

Zorlu sürecin ardından görevin görevinin başına geçen Başkan Şevkan, ilk mesai gününde birim müdürleri ile toplantı gerçekleştirdi. Başkan Şevkan, babası ve kardeşinin vefatın dolayısıyla bu zorlu süreçte telefonla, sosyal medya aracılığıyla ve taziye ziyaretleriyle kendileri yalnız bırakmayan tüm dostlara teşekkür etti.

Meslektaşlarına teşekkür

Başkan Şevkan, "Pamukkale Üniversitesi Hastanesi’nde tedavi süresince kardeşimle ve bütün hastalarıyla insanüstü bir çabayla ilgilenen hocalarımıza, doktorlarımıza, hemşirelerimize ve bütün sağlık çalışanlarımıza şükranlarımı sunuyorum" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2021, 15:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER