BAŞKAN ŞEVKAN MESAİYE ERKEN BAŞLADI

BAŞKAN ŞEVKAN MESAİYE ERKEN BAŞLADI

Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan, sabahın erken saatlerinde teknik ekibi ve mahalle muhtarıyla birlikte ilçeye bağlı Akşar Mahallesi’nde incelemelerde bulundu.

 Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan, çalışmaları yerinde incelemek amacıyla sabahın erken saatlerinde Akşar Mahallesi’ne gitti. Teknik ekibi ve mahalle muhtarıyla birlikte mahalleye giden Başkan Şevkan, eksikleri yerinde tespit etti. Gezi sırasında vatandaşlarla kahvehanede sohbet eden Başkan Şevkan, vatandaşların taleplerini ve önerilerini dinledi.
“ACIPAYAM İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ"
Daha yaşanılabilir bir Acıpayam oluşturmak için ekip olarak çalıştıklarını ifade eden Başkan Şevkan, "Sabahın erken saatlerinde birim müdürlerimiz ve Akşar Mahalle Muhtarımız Hasan Abay ile birlikte mahallemizde incelemelerde bulunduk. Buradaki sorunları ve eksiklikleri yerinde görüp çözümü noktasında istişarelerde bulunduk. Çözümü mümkün olan sıkıntıların çözümü için gerekli birimlere talimatları verdik. İnşallah tüm mahallelerimizde bu şekilde sorunları tespit edip çözüme kavuşturacağız. Hep beraber daha temiz ve yaşanılabilir bir Acıpayam için çalışmaya devam edeceğiz" diye konuştu.
 

HABER MERKEZİ​

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER