Başkan Şevkan: “Milletimize sevdalıyız”

Pazar gününü ilçeye bağlı Eskiköy Mahallesi’nde incelemelerle geçiren Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan, “Biz, milletimize en iyi şekilde hizmet etmek için bu yola çıktık. Çünkü biz, milletimize sevdalıyız” dedi.

Başkan Şevkan: “Milletimize sevdalıyız”

İlçeye bağlı mahalleleri program dahilinde ziyaret eden Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan, pazar gününü Eskiköy Mahallesi’nde geçirdi. Başkan Şevkan’a, Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Erdem, birim müdürleri ve Eskiköy Mahalle Muhtarı Ali İhsan Aksoy eşlik etti. Mahalle sokaklarını adım adım dolaşan Başkan Şevkan, eksikleri tespit etti. Ziyaretten ve hizmetlerden duydukları memnuniyeti dile getiren vatandaşlar, Başkan Şevkan’ın destekçisi olacaklarını ifade etti.

“HİZMET ÇITAMIZI DAHA YUKARIYA TAŞIYACAĞIZ"

Ziyaret ettiği mahallerde yoğun ilgi gören Başkan Şevkan, gönüller kazanmak için çalışmaya devam edeceklerini söyledi. Vatandaşların birinci ağızdan sorun ve sıkıntılarını dinleyen Başkan Şevkan, çözüm için çalışacağının sözünü verdi. Tek dertlerinin millete hizmet olduğunu ifade eden Başkan Şevkan, “Biz, milletimize en iyi şekilde hizmet etmek için bu yola çıktık. Çünkü biz, milletimize sevdalıyız. Milletimizin gönlünde yer edinmek için çalıştık ve çalışmaya devam edeceğiz. Günü kurtaracak siyaset yapmadık, yapmayacağız. Söz verdiğimiz işleri yapmak için yolumuza ve çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her zaman uzun vadeli planlamalarla milletimize en iyi hizmeti sunmak için gayret gösteriyoruz. Kullandığımız kaynak, milletimizin kaynağıdır. Bu kaynağı en iyi şekilde milletimiz için kullanmayı sürdüreceğiz. Hizmet çıtamızı her geçen gün daha yukarıya taşıyacağız. Allah, birlik ve beraberliğimizi daim etsin” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER