BAŞKAN ŞEVKAN, ŞAMPİYON TİYATROCULARI KONUK ETTİ

BAŞKAN ŞEVKAN, ŞAMPİYON TİYATROCULARI KONUK ETTİ
Denizli Büyükşehir Belediyesi Liseler Arası 4. Tiyatro Şenliği’nde “Komşu Köyün Delisi Tiyatro Oyunu ile  4 dalda birinci olan "Acıpayam Çamlık Mesleki Teknik Anadolu Lisesi oyunları Başkan Dr. Hulusi Şevkan’ı ziyaret etti.

 
Denizli Büyükşehir Belediyesi Genç Denizli Tiyatro Kulübü'nün düzenlediği "Denizli Büyükşehir Belediyesi Liseler Arası 4. Tiyatro Şenliğinde “Komşu Köyün Delisi Tiyatro Oyunu ile  4 dalda birinci olan "Acıpayam Çamlık Mesleki Teknik Anadolu Lisesi öğrenci ve okul idarecileri  Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan’ı ziyaret etti.
Ziyarete, Acıpayam Çamlık Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Gökhan Sökmen, Müdür Yardımcısı Metin Solmaz, Edebiyat öğretmeni Hüseyin Özdemir ile tiyatro ekibi öğrencileri katıldı.
 
Okulu Müdürü Gökhan Sökmen, okullarına yaptığı hizmetler ve tiyatro konusunda sağladığı katkılarından dolayı Başkan Şevkan ve tüm personeline teşekkür etti.
 
Acıpayam İlçesi’nin  her alanda şampiyonluklara ve başarılara imza attığının altını çizen Başkan Şevkan, “Gençlerimiz  spor ve kültürel alanda her gün yeni başarılara imza atıyor. Bizlerin ve Acıpayam’ın gurur kaynağı oluyor. Ekibimizi ve değerli yöneticilerimizi tebrik ediyorum, Başarılarının devamını diliyorum" dedi.
 
Acıpayam Belediye Başkanı Şevkan, ekibe ''Beyaz Zambaklar Ülkesi'' kitabını armağan etti. 
 
Yeşim Aydemir 
Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER