BAŞKAN ŞEVKAN, ZEYBEKCİ'YE BRİFİNG SUNDU

BAŞKAN ŞEVKAN, ZEYBEKCİ'YE BRİFİNG SUNDU

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Acıpayam Belediyesini ziyaret etti. Ziyaret esnasında Acıpayam Belediye Başkanı Hulusi Şevkan, Bakan Zeybekci’ye bir brifing sundu.

Çameli İlçesi’ne yaptığı ziyaret ve incelemelerden dönen Bakan Zeybekci,Acıpayam Belediyesi ve AK Parti İlçe Binasını ziyaret etti ve vatandaşlarla sohbet etti.İlk ziyaretini Acıpayam Belediyesine yapan Zeybekci’ye Belediye Başkanı Hulusi Şevkan burada bir brifing sundu.

Ucarı Göleti’nde yapılan çalışmaları anlatan Belediye Başkanı Şevkan, ilçenin bazı ihtiyaçları konusunda Bakan Zeybekci’den yardım istedi.

Acıpayam’ın altından geçen çevre yolunun yüksekliğine değinen Başkan Şevkan, yolun yüksek olmasından dolayı yaşanan sıkıntıları aktardı ve yolun düşürülmesi için Bakan Zeybekci’den destek istedi.

Bakan Zeybekci Başkan Şevkan’ın anlatımlarını dikkatle dinledi ve ilçenin ihtiyaçları konusunda gerekli desteği vereceğini ifade etti.

Bakan Zeybekci daha sonra AK Parti İlçe Binasına geçti. İlçe Binasında ise yeni Başkan Nur Hayat Şanlı çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Burada bir konuşma yapan Bakan Zeybekci, FETÖ başta olmak üzere tüm terör örgütleriyle mücadele verdiklerini ve başarıyla sonuçlanacağını söyledi. Bakan Zeybekci'ye Acıpayam ziyaretinde, AK Parti Milletvekilleri Şahin Tin, Cahit Özkan, Denizli Valisi Ahmet Altıparmak, Denizli AK Parti İl Başkanı Necip Filiz,Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan eşlik etti.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner206

banner205