Başkan Şevkan ziyaretlerine devam ediyor

Mahalle gezilerine Dodurga Mahallesi ile devam eden Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan, “Girmedik mahalle girmedik sokak ve cadde bırakmıyoruz. Getirdiğimiz bu hizmetler onları mutlu ettiği gibi bizleri de daha çok hizmet yapmamız konusunda heyecanlandırıyor. Vatandaşlarımızın memnuniyeti öncelikli amacımızdır” dedi.

Başkan Şevkan ziyaretlerine devam ediyor

Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan, mahalle gezilerine Dodurga Mahallesi ile devam etti. Başkan Şevkan'ın mahalle gezisine; Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Erdem, birim müdürlerinin yanı sıra Meclis üyesi Birgül Burhan, Dodurga Mahalle Muhtarı İlhan Aksoy eşlik etti. Ziyaretlere ilişkin açıklama yapan Başkan Şevkan; “Mahallelerimizi ve kent merkezimizi mahalle mahalle, sokak sokak gezmeye devam ediyoruz. Sorunlar varsa bunları anında ve yerinde tespit edip, çözüm bulma şansımız daha hızlı oluyor. Başkan Yardımcımız ve belediyemizin teknik personelleriyle birlikte değerli halkımızın taleplerini, sıkıntılarını birlikte tespit ediyor, birlikte çözüm önerileri buluyoruz. Bizleri samimiyetle ve ilgiyle karşılayan vatandaşlarıma teşekkür ediyorum” diye konuştu.

“ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR"

Hizmetlerin yapılmasında muhtarlarla yapılan iş birliğine ve mahalle sakinlerinin taleplerine önem verdiklerini belirten Başkan Şevkan; “Mahallelerimizi plan ve program dahilinde gezmeye devam ediyoruz. Şahsım ve ekip arkadaşlarım gece-gündüz sahadayız. Sokakları gezerken vatandaşlarımızın bizden ne beklediğini, nasıl değişiklikler istediğini daha net görüyoruz. Onlarla sohbet etme şansı yakalıyoruz. Bazı sorunların çözümüne yönelik belediye olarak bizim tek başımıza yapamayacağımız işler var. Bunlar için kurumlar arası iş birliği gerekiyor. Bu işbirliğimiz sayesinde ilgili kurumların da hizmetlerine katkı sağlayarak vatandaşlarımızın taleplerini en yetkili merciden ilgili kurumlara iletmiş oluyoruz. Acıpayamımızda göreve geldiğimiz andan itibaren uzun bir yol aldık. Girmedik mahalle girmedik sokak ve cadde bırakmıyoruz. Çalışmalarımız halen devam ediyor. Getirdiğimiz bu hizmetler onları mutlu ettiği gibi bizleri de daha çok hizmet yapmamız konusunda heyecanlandırıyor. Vatandaşlarımızın memnuniyeti öncelikli amacımızdır. İlçe merkezimiz ve mahallelerimiz özlediği hizmetlere bizim belediyeciliğimizle kavuşacak ve kavuşmaya da devam edecek” şeklinde ifade etti. Yapılan ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Mahalle Muhtarı İlhan Aksoy, emeği geçenlere teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER