BAŞKAN ŞEVKAN'DAN KIBRIS GAZİSİ'NE ZİYARET

BAŞKAN ŞEVKAN'DAN KIBRIS GAZİSİ'NE ZİYARET

Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan, nefes darlığı nedeniyle bir süredir tedavi gören Kıbrıs Gazisi Recep Acur’a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan, hafta sonunu halka birlikte geçirdi. Başkan Şevkan, Ören Mahallesi’nde yaşayan ve nefes darlığı nedeniyle bir süredir tedavi gören ziyaret etti.

Acur’a geçmiş olsun dileklerini ileten Başkan Şevkan, belediye olarak her zaman gazilerin yanından olduklarını belirtti. Ardından vatandaşlarla buluşan Başkan Şevkan, “Tüm mahallelerimize eşit hizmet anlayışıyla acil sorunlara kalıcı çözümler getirebilmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi. Ören Mahallesi’nde mahalle halkının düğün, nişan, dua gibi etkinliklerde kullanabileceği Kapalı Pazaryeri ve üst yapı çalışmalarını inceleyen Başkan Şevkan, çalışmalarda destek olan mahalle halkı ve çalışma arkadaşlarına teşekkür etti. İncelemenin ardından Mahalle Muhtarı Ramazan Sağun ve mahalle halkı ile kahvehanede sohbet eden Başkan Şevkan, karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

GÜRKAN GÖK

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER