BAŞKAN ŞEVKAN'DAN KLİBE ÖVGÜ

BAŞKAN ŞEVKAN'DAN KLİBE ÖVGÜ

Acıpayam’ın sevilen sanatçılarından Şeref Tutkopar ve yapımcı İskender Doğan, Acıpayam Belediye Başkanı Hulusi Şevkan’ı makamında ziyaret etti. Sanatçı Şeref Tutkopar’ın Acıpayam’da çektiği “Dağların başındayım” şarkısının klibini izleyen Başkan Şevkan, klibi çok beğendiğini dile getirdi.

Acıpayam Dodurgalar mahallesinde çekimi yapılan ve sanatçı Şeref Tutkopar’ın seslendirdiği “Dağların başındayım” isimli klip Başkan Hulusi Şevkan’dan tam not aldı. Yapımcılığını Doğuş Müzik’in gerçekleştirdiği ve yönetmenliğini Cemal Cemako Esebalı’nın yaptığı “Dağların başındayım” şarkısını makamında büyük bir dikkatle izleyen Başkan Şevkan, klibi çok beğendiğini dile getirdi.

Acıpayam’ın sevilen sanatçılarından Şeref Tutkopar ve yapımcı İskender Doğan’ın ziyaretinde konuşan Acıpayam Belediye Başkanı Hulusi Şevkan, “Tek kelime ile klip harika olmuş. Akalan yöremizin, Türkiye çapında ünlü kavun-karpuz pazarı, Dodurgalar da bulunan meşhur Keloğlan Mağarası, Acıpayam’ın kendine özgü güzellikleri ve pazarı gün yüzüne çıkarılmış. Emeği geçenlere ve eseri okuyan sanatçımız Şeref Tutkopar’ı teşekkür ederim” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER