BAŞKAN ŞEVKAN'DAN OKUL TEMSİLCİSİ AYYILDIZ'A ZİYARET

BAŞKAN ŞEVKAN'DAN OKUL TEMSİLCİSİ AYYILDIZ'A ZİYARET

Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan, kendisine mektup yazarak isteklerde bulunan Acıpayam Cumhuriyet İlkokulu 4/D Sınıfı Öğrencisi ve Okul Temsilcisi Ali Osman Ayyıldız ve arkadaşlarını ziyaret etti. 

Acıpayam Cumhuriyet İlkokulu 4/D Sınıfı Öğrencisi ve Okul Temsilcisi Ali Osman Ayyıldız, Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan’a mektup yazdı. Okul Temsilcisi Ayyıldız, mektubunda; Acıpayam’daki yollarının tümüne asfalt kaplanmasını, okullarındaki kantinin düzenlenmesini, okuluna Z kütüphane yapılmasını, ilçede bulunan çocuk parklarının geliştirilip sayılarının arttırılmasını istedi. Mektubu alan Başkan Şevkan, konuyu öğrencilerle istişare etmek amacıyla Okul Temsilcisi Ayyıldız ve sınıf arkadaşlarını ziyaret etti. Öğrencilerle yakından ilgilenen Başkan Şevkan, Okul Temsilcisi Ayyıldız’ın mektubunda temas ettiği konularla ilgili yapılan ve yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgi verdi. 

“TÜM ÖĞRENCİLERİMİZİ YÜREKTEN KUTLUYORUM”

Ziyaret hakkında konuşan Başkan Şevkan, “Öğrencimiz Ali Osman’ın nezaket ve duyarlılığına çok teşekkür ediyorum. Bahsettiği tüm konularda haklıdır. Öğrencimiz bu davranışlarıyla katılımcılığa çok önemli bir katkı yaptığına inanıyorum. Tüm öğrencilerimizi yürekten kutluyorum” dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Okul Temsilcisi Ayyıldız, Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan’a duyarlılığı ve verdiği bilgilerden mutlu olduğunu ifade ederek, Sınıf Öğretmeni Yakar Baştan ve arkadaşları adına teşekkür etti.

 

HABER MERKEZİ

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER