Başkan Subaşıoğlu, “Bu Savaşta Biz De Varız”

Cumhur İttifakı’nın AK Partili Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Muhammet Subaşıoğlu’nun Merkezefendilileri heyecanlandırdığı yeni dönem vizyon projeler arasında yer alan Bağımlılıkla Mücadele Merkezi’nde çocukları ve gençleri tehdit eden ve giderek yaygınlaşan madde bağımlılığı ve her türlü bağımlılık ile savaşılacak.

Başkan Subaşıoğlu, “Bu Savaşta Biz De Varız”

Cumhur İttifakı’nın AK Partili Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Muhammet Subaşıoğlu’nun 2019-2024 dönemi vizyon projeleri arasında yer alan Bağımlılıkla Mücadele Merkezi, en kısa zamanda Merkezefendi ’ye kazandırılacak.

Gençliği tehdit eden bir tehlike olan ve giderek yaygınlaşan madde bağımlılığı ve her türlü bağımlılıkla bu merkezde savaşılacak.

Subaşıoğlu, “Bu proje bizim için çok önemli bir proje. Manevi ağırlığı son derece yüksek bir proje. 5 yıldır okullarımızla, hemşerilerimizle, gençlerimizle bir araya geldik. Birçok şikâyet aldık. Türkiye’nin birçok yerindeki mücadele merkezlerine giderek bu işlere gönül veren kişileri dinledik. Bu dönem Bağımlılıkla Mücadele Merkezi Merkezefendi ’ye yapılacak. Bu iş rastgele yapılabilecek bir iş değil. Sabah 08.00, akşam 17.00 ile bu işte yol almak mümkün değil. Gönül erleriyle, maneviyat dünyamızın önderleriyle, Sivil Toplum Örgütleriyle ve bir stratejiye bağlı olarak Merkezefendimizde Bağımlılıkla Mücadele Merkezi kurulacak. Hep birlikle bu işe eğileceğiz ve önleyici tedbirler almak adına büyük bir gayretin içerisinde olacağız. En kısa zaman içerisinde bu merkezi Merkezefendimize kazandıracağız. Hepimiz bir umut olmak durumundayız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2019, 13:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211