BAŞKAN SUBAŞIOĞLU MERKEZEFENDİLİLERİ MKM’DE AĞIRLAYACAK

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, ‘Sizi Dinliyoruz’ buluşmaları çerçevesinde Merkezefendilileri, Kültür Merkezi ve Nikâh Sarayı’nda ağırlayacak.

Merkezefendi Belediyesi’nin ‘Sizi Dinliyoruz’ sloganıyla başlattığı vatandaş buluşmaları yeni yılın ilk ayında da devam ediyor. Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, 12 Ocak Cumartesi günü saat 13.00 – 15.00 saatleri arasında Belediyesi Kültür Merkezi ve Nikâh Sarayı (MKM)’nda vatandaşların istek, şikâyet ve önerilerini dinleyecek. Merkezefendilileri, 12 Ocak Cumartesi günü MKM’ye davet eden Başkan Subaşıoğlu, “Her ay vatandaşlarımızı belediye binamızda ağırlayarak onların istek, şikâyet ve önerilerini dinliyorduk.

Bu kez onları kültür merkezimiz de yani MKM’de ağırlamak istiyoruz. Tüm vatandaşlarımızı 12 Ocak Cumartesi günü saat 13.00 – 15.00 arası Merkezefendi Kültür Merkezi ve Nikâh Sarayı’na davet ediyorum” dedi. Belediyeye gelen vatandaşların ulaşımı için Merkezefendi Belediyesi önünden de servis araçları kaldırılacağı bildirildi.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2019, 17:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER