BAŞKAN SUBAŞIOĞLU TÜRK BAYRAĞI DAĞITTI

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı vesilesiyle ilçedeki esnaflara ve vatandaşlara Türk Bayrağı dağıttı.

BAŞKAN SUBAŞIOĞLU TÜRK BAYRAĞI DAĞITTI

İlan edilişinin 95’inci yılında tüm ülkede coşku ve heyecan ile kutlanan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla, Merkezefendi Belediyesi tarafından ilçedeki esnaflara ve vatandaşlara Türk Bayrağı hediye edildi.

Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, hem esnafların ve vatandaşların Cumhuriyet Bayramı’nı kutladı hem de Türk Bayrağı dağıttı.

Başkan Subaşıoğlu tarafından dağıtılan Türk Bayrakları, esnaflar ve vatandaşlar tarafından büyük ilgi ile karşılandı. Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Subaşıoğlu, “Cumhuriyetimiz bugün itibariyle 95 yaşında. Cumhuriyetimizin ilanının 95. yıldönümünü kutluyor olmanın mutluluğu ve heyecanı içerisindeyiz.

Cumhuriyet Bayramımız vesilesiyle ilçe esnafımıza ve vatandaşlarımıza Türk Bayrağı hediye ediyoruz. Merkezefendimizi, Denizlimizi, rengini şehitlerimizin kanından alan Ay Yıldızlı Bayrağımızla donatıyoruz. Merkezefendililerin, Denizlililerin ve milletimizin Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun” ifadelerini kullandı.

HABER MERKEZİ​​​​​​​

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER