BAŞKAN TATAR; 'HEDEFİMİZ 3. LİG '

BAŞKAN TATAR; 'HEDEFİMİZ  3. LİG '

Çal Belediyespor’un Başkanı Adnan Tatar DRT Denizli’ye yeni sezon hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Başkan Tatar, hedefimiz kesinlikle 3.Lig Bölgesel Amatör Lig’de kalıcı değiliz diyerek profesyonel lige çıkacaklarını söyledi. 3 sezon önce  yapılan proje ile yoluna emin adımlarla devam eden Çal Belediye Spor yeni sezon öncesi çok iddialı. Transferi tamamlayan ‘Çal Garası’ sezona şampiyonluk parolası ile başlıyor

“HEDEFE DOĞRU İLERLEYECEĞİZ”
İç ve dış transferi tamamladıklarını açıklayan Başkan Adnan Tatar; “Önümüzde kamp dönemi var. Transferleri hedeflerimiz doğrultusunda yaptık. Çok başarılı bir takım olacağımızı düşünüyorum. Hedefimize doğru ilerleyeceğiz. Transferlerimizi tamamladık ama bu kamp döneminin sonunda, tekrar bir kamp süresinde yeni transferler gündeme gelir” diye konuştu.

“TRANSFERİ BİTİRDİK AMA…”
Hedef doğrultusunda sakatlıklarımız, performans düşüklüklerimiz olacak bunun için birkaç transfer olabilir diyen Başkan Tatar; “  Beklediğimizi bulamadığımız oyuncular olabilir. Bu doğrultuda devam edeceğiz. Hedefimize ulaşmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Bütün bunları sportmence yapacağız” dedi.

“BASAMAK OLARAK GÖRÜYORUZ”
Hedefimiz kesinlikle 3.Lig başka bir düşüncemiz asla yok diye sözlerine devam eden Başkan Adnan Tatar; “ Bizim amacımız Bölgesel Amatör Lig’de kalıp burada mücadele etmek değil. Biz burayı bir basamak olarak görüyoruz. Bu basamağı en iyi şekilde geçip üst lige sıçramak istiyoruz.” şeklinde konuştu.

“ÇOK KIRICI OLDU”
Kale Belediyespor’a transferi olay olan Ümit Koz hakkında çarpıcı açıklamalarda bulunan Başkan Tatar; “ Ümit transferinde olmaması gereken şeylerden biri oldu. Artık böyle şeylere değinmek istemiyorum. Burada Kale’ye tek kırgınlığımız var. Bizim sözleşme imzaladığımız oyuncu ile mukavele yapmaları çok kırıcı oldu. Kaldı ki kendilerine sözleşme metnini bile göndermiştim buna rağmen yanlış bir harekette bulundular. Keşke olmasaydı, olmaması da  gerekiyordu. Biz hiçbir zaman tek futbolcuya dayalı değiliz. Bizim için futbolcu çok. Ümit de mutlu olacağına inanıyorsa gidebilir, sıkıntı yok.” dedi.

“ÜMİT ATTIĞI İMZAYI İNKAR ETTİ”
Ümit’e tek kırgınlığım Belediye Başkanıyla attığı imzayı inkâr etmesidir diyen Başkan Tatar; “  Bunlar tabii ki olabilecek şeyler. Bizim memnun olmadığımız oyuncular gibi, oyuncularında bizden memnun olmayan isimler elbet olacaktır. Gelenler de gidenler de oluyor. Etik çerçevesi içinde olduğu sürece,  bunu hoş karşılayabiliriz.” diye konuştu.

“MAÇLARI ÇAL’DA OYNAYACAĞIZ”
Spor Toto ile sözleşme imzaladıklarını ve maçlarını Çal’da oynayacaklarını belirten Başkan Adnan Tatar; “ Futbol sahası için anlaşmamızı imzaladık. Şuan da sahanın yapılmasıyla ilgili işler devam ediyor. İhale süreci devam ediyor. Bu hafta içinde biteceğini düşünüyorum. Yeni sezona yetişecek. Maçlarımızı Çal’da oynayacağız.” diyerek taraftara müjdeyi verdi.

“ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDİYORUM ”
Bütün taraftarların müsabakaları sportmence izlemeye davet ediyorum diye sözlerine devam eden Başkan Adnan Tatar; “ Maçlar taraftarsız oynanmıyor.  Taraftarlarımızın bizi desteklemelerini istiyorum. Bu yüzden Çal’da olsun olmasın, bütün taraftarımıza şimdiden teşekkür ediyorum. Seyircilerimizin dikkat etmesi gereken şeyler var. Sahada olan futbolcular, onların çocukları olabilir, kardeşleri olabilir, kendi kardeşleriymiş gibi, çocuklarıymış gibi tezahüratlarını yapsınlar. Avrupa’da, İngiltere’de bu işler çok daha güzel oluyor. Onlarda tepki ya da sevinçte alkış oluyor. Bizim de bunu bu duruma getirmemiz lazım. Sanırım bu biraz zaman içeriyor. Bunun da olması içinde gereken çalışmayı taraftarlarımızdan, taraftar liderlerinden bekliyorum.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221