Başkan Tefenlili'den çağrı: "Evde Kal"

Denizli Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Tefenlili dünyayı ve ülkemizi saran korona virüs salgını dolayısıyla tüm vatandaşların, Sağlık Bakanlığı’nın ve yetkililerin uyarılarını dikkate alınmasını istedi.

Başkan Tefenlili'den çağrı: "Evde Kal"

Başkan Tefenlili salgının kontrol altına alınması için vatandaşların zorunlu olmadıkça evlerinden çıkmaması gerektiğine değinirken açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

Korona virüsün ülkemizde de görülmesiyle birlikte hükümetimiz ve ilgili kurumlarımız hızlı kararlar alarak virüsün yayılmasını yavaşlatmak ve virüsü durdurmak için gerekli tüm önlemleri almaya başladı. Bunlardan en önemlisi “EvdeKal” çağrısıdır. Tüm vatandaşlarımızın zorunlu olmadıkça evlerinden çıkmamasını temenni ediyorum. Sokaklara ne kadar az çıkarsak virüsün yayılması o kadar az olacaktır. Virüsün yayılması az olursa kontrol altına almak çok kolay olacaktır. Evlerimizde kalarak canla başla çalışan sağlık çalışanlarımıza en büyük desteği vermiş oluruz. Bu yüzden zorunlu olmadıkça sokağa çıkmayalım. Evde yaşadığımız ailemizle daha çok vakit geçirelim, evimizi tanıyalım, kitap okumaya zaman ayıralım, uzaktan eğitimler ile kendimizi geliştirelim. Biz istedikten sonra “Hayat eve sığar”.

Yarın bu salgın bittiğinde Millet olarak, Türkiye olarak daha güçlü olmak için evde kalalım. Bu kötü günleri birlik ve beraberliğimizle, fedakarlıklarımızla atlatacağız”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211