Başkan Tokat pazarları inceledi

Milas Belediye Başkanı Av. Muhammet Tokat, Boğaziçi ve Beçin Mahalleleri’ni ziyaret ederek, mahallelerdeki pazar yerlerinde incelemelerde bulundu.

Başkan Tokat pazarları inceledi

Milas Belediye Başkanı Av. Muhammet Tokat, Boğaziçi ve Beçin Mahalleleri’ni ziyaret etti. İlk olarak Beçin Mahallesi’ni ziyaret eden Başkan Tokat’a, Mahalle Muhtarları eşlik ederken, Birim Müdürleri de hazır bulundu. Beçin’e yapılması planlanan yeni Pazar Yeri ile alakalı olarak Beçin Mahalle Muhtarı Kadir Selbes ile görüş alışverişinde de bulunan Başkan Tokat, bölgenin sorunlarının bilindiğini ve bu doğrultuda çalışmaların sürdürüldüğünü aktardı.

“TURUNCUNUN ÜST SEVİYESİNDEYİZ"

Boğaziçi Mahallesi ziyareti esnasında kurulan semt pazarını dolaşan Başkan Tokat, “Sağlık Bakanlığı tarafından açıklanan turuncu renk ile belirtilen yüksek riskli iller arasındayız. Son günlerde gevşetilen tedbirin sonucunda turuncunun sınırında, kırmızıya çok yakınız. Tedbirleri elden bırakırsak tekrar kapanmalar yaşanacaktır” dedi. 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle pazarcı esnafı  ve alışveriş yapan tüm kadınların günlerini kutlayan Başkan Tokat, daha sonra Boğaziçi Mahalle Muhtarı Ferhat Karakoyun ile beraber düzenleme  yapılması planlanan çalışma alanlarını inceledi. Boğaziçi Mahallesi’nin kendileri için önemli bir yeri olduğunu belirten Başkan Tokat, yaklaşan yaz sezonu öncesi çalışmaların bitirileceğini belirtti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211