Başkan Uğur Erdoğan, esnaf ziyaretini sürdürüyor

Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, oda üyelerini iş yerlerinde ziyaret ederek sektörlerindeki son durumu istişare edip, üyelerinin beklentileri ile önerilerini dinlemeyi sürdürüyor. Başkan Erdoğan, bu kapsamda, genç girişimcileri iş hayatına hazırlayan İNOGARDEN İnovasyon Merkezi’ni de inceledi.

Başkan Uğur Erdoğan, esnaf ziyaretini sürdürüyor

Denizli Ticaret Odası (DTO) Başkanı Uğur Erdoğan, genç girişimcilere iş fikirlerini hayata geçirebilmeleri, birer işletmeye dönüştürebilmeleri için ortam ve imkân tanıyan DTO’nun üyesi İNOGARDEN Kalkınma Yönetimi Sanayi ve Ticaret Limitet Şirketi'nin Sahibi Murat Özvardar ile ekibini, iş yerlerinde ziyaret etti, işleyişi hakkında ayrıntılı bilgi aldı. Görüşmede Başkan Erdoğan, genç girişimciler için; “Yeni fikirlerin, girişimlerin ve gençlerimizin her zaman yanındayız. Onların iyi yetişmiş bireyler olarak, sorumluluk ve inisiyatif alarak ülkemizin yarınlarına sahip çıkmalarını istiyoruz. Bu konuda her türlü imkânı sunmaya hazırız. Onların varlığı, Denizli iş dünyası olarak bizim geleceğimize olan umudumuzu ve güvenimizi güçlendiriyor” diye konuştu. Başkan Erdoğan, ziyaretinin sonrasında merkezle ilgili olarak ise “İNOGARDEN İnovasyon Merkezimizi ziyaret ederek genç girişimcilerimiz ile fikirlerini dinledik. İş dünyamızla iş birliği yapılabilecek alanları istişare ettik. İlgilerinden dolayı teşekkür ediyor, kolaylıklar diliyorum” değerlendirmesinde bulundu.

ÜYELERİNİN BEKLENTİ VE TALEPLERİNİ DİNLEDİ

Başkan Erdoğan, Yüce Çizgi Yapı İnşaat Taahhüt İzolasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi'nin sahipleri Bahattin ve İbrahim Yüce ile çalışanlarını da ziyaret etti. DTO’daki faaliyetleri ve projeleriyle ilgili bilgilendirdi. Odalarından istek ve beklentileri ile önerilerini dinleyen Başkan Erdoğan’ın sonraki durağı ise Denizli Temizlik Sosyal Hizmetler İnsan Kaynakları İnşaat Gıda Danışmanlık Taşıt Kiralama Otomotiv San. ve Tic. Ltd. Şirketi oldu. İşletme sahibi Oğuzhan Baloğlu ile sektörleriyle ilgili fikir alışverişinde bulundu.

SALTAK CADDESİ’NDEKİ ESNAFLARLA DA GÖRÜŞTÜ

Başkan Erdoğan, planlı ziyaretlerinin dışında Saltak Caddesi üzerinde faaliyet gösteren üyelerine de uğrayıp “hayırlı işler” dileklerini iletti. Ziyaretleriyle ilgili kısa bir değerlendirmede bulunan Başkan Erdoğan, “Üyelerimizi, işletmelerinde ziyaret edip fikir alışverişinde bulunmaya devam ediyoruz. Üyelerimiz ve onların görüşleri, bizim için çok önemli ve her biri yegâne varlık sebebimiz; rotamızı da onların öneri ve talepleri doğrultusunda belirliyoruz. Çok büyük bir ailenin fertleri gibiyiz. Onlarla olan bağımızı hiç koparmadık; asla koparmayacak ve daha da güçlendireceğiz. Üyelerimizin her zaman yanındayız. Bu kapsamda esnafımızı, iş yerinde ziyaret ettik; hayırlı işler diledik. Sektörleri ve odamızla ilgili görüşlerini dinledik, fikir alışverişinde bulunduk. Denizli Ticaret Odamızdaki çalışmalarımızı ve projelerimizi anlattık. İşlerinin başında, moralli ve umutlu olduklarını görmek, bizim motivasyonumuzu da artırdı. Birlikte çok daha güzel günlere ulaşmayı umuyoruz” diye konuştu.

TÜRSAB PAMUKKALE TEMSİLCİLİĞİ’NE ZİYARET

Başkan Erdoğan, bu arada Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Pamukkale Bölge Temsilciliği’ni de ziyaret etti. Başkan Erdoğan, TÜRSAB Pamukkale Bölgesi Temsil Kurulu Başkanı Turan Köseoğlu ve ekibiyle, DTO üyelerinden turizm sektöründe iştigal edenler ve seyahat acentelerinin beklentileri ile gündemlerindeki güncel konuları istişare etti. Başkan Erdoğan, “Her birinizin, şehrimizin ve ülkemizin tanıtılmasıyla turizm potansiyelimizin ekonomiye kazandırılmasında, büyük emeği var. Bu yöndeki üstün gayretleriniz, gösterdiğiniz ilgi ve bilgilendirmenizden dolayı teşekkür ediyor, faaliyetlerinizde kolaylıklar ve başarılar diliyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 05 Ağustos 2022, 13:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER