BAŞKAN USLU GÜVEN TAZELEDİ

BAŞKAN USLU GÜVEN TAZELEDİ

Egeli Araştırmacı ve Yazarlar Birliği (YAZAR-BİR) 6. Olağan Genel Kurulu yapıldı. . Tek listeyle girilen seçimde Başkan Abdülkadir Uslu ve yönetimi güven tazeledi. 

Egeli Araştırmacı ve Yazarlar Birliği (YAZAR-BİR), 6. Olağan Genel Kurulu’nu gerçekleştirdi. Tek listeyle girilen seçimde; mevcut Başkan Abdulkadir Uslu güven tazelerken; Emekli Öğretmen Şair-Yazar Mehmet Aslan yönetim kuruluna, Emekli Öğretmen Şair Kadir Yatağan ise Denetim Kurulu’na giren yeni isimler oldu. Genel kurul sonrasında konuşan Başkan Uslu “YAZAR-BİR, yakaladığı ivmeyi devam ettirecektir. Seviyeli, düzeyli etkinliklerimiz programladığımız gibi devam edecektir. Hizmet içi eğitim diye yorumladığımız atölye çalışmalarımız da sürdürülecektir. Her ayın ilk cumartesi günü gerçekleştirdiğimiz ‘Şiirini Al da Gel! Denizli Şiir Günü’ türkü ve şiir dinletilerimiz genişletilerek sürdürülecektir. YAZAR-BİR; nitelikli yazarların, şairlerin, sanatçıların olduğu bir dernektir. Yeni üye kaydında hassasiyetimiz devam edecektir. Başardıklarımız mensubiyet duygusu üst düzeyde olan siz değerli arkadaşlarımla mümkün olmuştur. Destekleriniz ve katkılarınız için yönetim ve denetim kurulu adına teşekkür ediyorum. Başarı birliğin sonucudur. Allah birliğimizi dirliğimizi bozmasın” dedi.
 
Genel kurul sonrasında toplanan yeni yönetim ve denetim kurulu, görev dağılımını yaptı. Yönetim kurulu ve denetleme kurulu görev dağılımı şu şekilde oldu:
YÖNETİM KURULU: 
Genel Başkan: Abdülkadir 
Genel Başkan Yardımcısı: Uslu Hüsamettin Tat 
Genel Sekreter: Sadık Dağdeviren
Muhasip Üye: Reyhan Pervanlar Karaalp
Üye: Mehmet Aslan
DENETLEME KURULU: 
Başkan: Yakup Pekel
Başkan Yardımcısı: Kadir Yatağan
Üye: Enver Bilki 
Yönetim Kurulu Yedek Üyeler: Ali Tuluk, İsmail Gökçe, Abdullah Aksoy, Melahat Kuzu ve Mustafa Demirci 
Denetleme Kurulu Yedek Üyeler: Fatma Uçarlar, Ahmet Sarı ve Ünal Şöhret Dirlik.

 

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER