Başkan Yardımcısı Keskin dede oldu

Büyükşehir Belediyesi İmar İşleri Daire Başkanı iken, 31 Mart yerel seçimleri sonrası Pamukkale Belediyesi’ne Başkan Yardımcılığına getirilen Mehmet Keskin’in dede oldu. Başkan Yardımcısı Mehmet Keskin’in kızı Elif Bayar Denizli Devlet Hastanesi doğum servisinde nur topu gibi bir erkek çocuk dünyaya getirdi.

Başkan Yardımcısı Keskin dede oldu

Büyükşehir Belediyesi İmar İşleri Daire Başkanı iken, 31 Mart yerel seçimleri sonrası Pamukkale Belediyesi’ne Başkan Yardımcılığına getirilen Mehmet Keskin’in dede oldu. Başkan Yardımcısı Mehmet Keskin’in kızı Elif Bayar Denizli Devlet Hastanesi doğum servisinde nur topu gibi bir erkek çocuk dünyaya getirdi. Elif-Orhan Bayar’ın ilk bebekleri Rüzgar’ın Mehmet Keskin’in de ilk torunu olduğu ve sağlıklı bir şekilde dünyaya geldiği bildirildi.

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki’nin teknik kurmaylarından biri olarak çalışma arkadaşı olarak başkan yardımcılığına getirdiği Mehmet Keskin bugünlerde, ilk torun sevincini yaşıyor. Başkan Yardımcısı Keskin’in Pamukkale Belediyesi’ndeki ünvanı torun sahibi olduktan sonra “Başkan Dede’ye” çıktı. DRT Denizli olarak Bayar ve Keskin ailelerini kutluyor, minik Rüzgarı güle güle büyütmelerini diliyoruz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER