Başkan Yılmaz: "Her günümüz bayram olsun"

Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayımlayan MHP Pamukkale İlçe Başkanı Av. Mehmet Ali Yılmaz, “El ele, omuz omuza, gönül gönüle olduğumuz bu Ramazan Bayramı birlik ve beraberliğimizi tazelemek için bir fırsat.” dedi.

Başkan Yılmaz: "Her günümüz bayram olsun"

MHP Pamukkale İlçe Başkanı Av. Mehmet Ali Yılmaz, Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Başkan Yılmaz, “Bu sene de mübarek Ramazan ayının ardından, bayrama erişmiş olmanın memnuniyetini ve heyecanını yaşadığını belirterek mesajında şunları kaydetti, “Bizi birbirimize bağlayan, aramızdaki kardeşlik ve dayanışma duygusunu pekiştiren bir Ramazan Bayramına daha erişmenin mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. Bayramlarımız, varlık sahiplerinin ihtiyaç sahiplerine yardım ettiği, sevindirdiği bir gündür. 

Salgın hastalık karşısında mücadele eden tüm insanlık bu bayram günü vesilesi ile bir nebze olsa da huzur ve mutluluk yaşar, tüm dualarımız Allah'ın izni ile kabul olur ve hastalarımıza şifa, tüm insanlığa sağlık ve sıhhate vesile olur. Yaşamın tadına varmak, özgürlüğün sevincini yaşamak, bayramı bayram gibi eda etmek nasip olsun inşallah.

Sevgi, barış, kardeşlik ve dostluk tohumlarının ekildiği böylesine önemli bir günde, dargın ve küskün olanların birbirlerini kucaklaşarak barışmasını temenni ediyorum. Mübarek Ramazan bayramınızı, en içten duygularımla kutluyor; bayramın milletimiz, İslam alemi ve tüm insanlık için sevgi, barış, kardeşlik, sağlık ve huzur getirmesini kalpten diliyorum.” Dedi.

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2020, 09:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211