Başkan Yılmaz: "Maneviyat iklimi dünyamızı aydınlatsın"

MHP Pamukkale İlçe Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, Regaip Kandili nedeniyle ilgili yayımladığı mesajında; “Kardeşliğimizi kuvvetlendirmeli, hoşgörü, sevgi ve saygıyı elden bırakmamalıyız” dedi.

Başkan Yılmaz: "Maneviyat iklimi dünyamızı aydınlatsın"

MHP Pamukkale İlçe Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, Regaip Kandili nedeniyle mesaj yayımladı.

MHP Pamukkale İlçe Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, rahmet, mağfiret ve bereket iklimi olan üç ayların başlangıcı Regaip Kandili'nin tüm ülkeye ve insanlığa barış, huzur, sağlık ve mutluluk getirmesini diledi.Allah'a içtenlikle yönelenlerin affedilme ümitlerinin arttığı, müminlerin feyzi, rahmeti ve affedilmeyi gönülden arzuladıkları mübarek bir geceye kavuşmanın mutluluğu içerisinde olduğunu belirten Başkan Yılmaz , üç ayların başlangıcı Regaip Kandili'nin de iyilik ve hoşgörü hislerinin güçlenmesine, millet olarak yardımlaşma ve dayanışma duygularının daha da kuvvetlenmesine vesile olması temennisinde bulundu.

Başkan Yılmaz kandil mesajında şunları söyledi: “Bütün İslam aleminin heyecanla ve sevinçle karşıladığı rahmet, mağfiret ve bereket iklimine giriyoruz. Manevi dünyamızı yeniden imar edip güzelleştirmemize vesile olacak, milli ve manevi değerlerimizi daha da güçlendirerek yeni bir hayat sunacak mübarek üç aylara ulaşmanın hazzını yaşamaktayız. Kandil günleri, yüce yaratanla olan bağımızı yeniden gözden geçirmek, şefaat ve merhamet istemek için büyük bir fırsattır. Bu gecelerin feyiz ve bereketlerinden istifade etmeliyiz. Toplum olarak birbirimize kenetlenip, birlik ve beraberliğimizi daha da pekiştirmeliyiz. Hayatımızda yeni sayfalar açarak, kardeşliğimizi kuvvetlendirmeli, hoşgörü, sevgi ve saygıyı elden bırakmamalıyız. Bu duygu ve düşüncelerle, tüm hemşehrilerimizin ve İslam aleminin nice hayırlı ve kutlu gecelere, huzur, barış ve sağlık içerisinde kavuşturmasını Yüce Allah'tan niyaz ediyor, selam ve saygılarımı sunuyorum."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER