Başkan Yılmaz: “Şehit; vatandır, millettir, bayraktır”

Türk Silahlı Kuvvetleri’nce Suriye’nin İdlib Bölgesi’nde yürütülen ‘Bahar Kalkanı Harekatı’ şehitleri için basın açıklaması yapan MHP Pamukkale İlçe Başkanı Av. Mehmet Ali Yılmaz; “Şehit; vatandır, millettir, bayraktır. Şühedaya yemin olsun ki; şehitlerimiz hiçbir zaman ölmeyecek, yüreğimizde yaşayacaktır” dedi.

Başkan Yılmaz: “Şehit; vatandır, millettir, bayraktır”

MHP Pamukkale İlçe Başkanı Av. Mehmet Ali Yılmaz, Türk Silahlı Kuvvetleri’nce Suriye’nin İdlib Bölgesi’nde yürütülen ‘Bahar Kalkanı Harekatı’ şehitlere ilişkin yazılı basın açıklamasında bulundu.

Şehitlerin kanımım yerde kalmayacağını belirten Başkan Yılmaz; “İdlib'te ‘Bahar Kalkanı Harekatı'nda şehit düşen İstihkam Uzman Onbaşı Armağan Akman'ı tarifsiz acılarla sonsuzluğa uğurladık. Bu topraklar için şehit düşen askerimizi unutmayacağız. Ailesine ve milletimize sabırlar diliyorum. Başımız sağ olsun, vatan sağ olsun. Rejim unsurları da her türlü terörist grup ve teşekkül yok olmaya mahkumdur. Şehitlerimizin emaneti yüreğimizde kazılı acının, intikamını almak milletçe boynumuzun borcudur. Allah kahraman ordumuzu muzaffer kılsın. Doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine; erkeğinden kadınına, gencinden yaşlısına aziz milletimiz, ordumuzun her daim yanındadır. Mehmetçiğimize bu kutlu mücadelesinde muvaffakiyetler diliyorum. Şehit; vatandır, millettir, bayraktır. Şühedaya yemin olsun ki; şehitlerimiz hiçbir zaman ölmeyecek, yüreğimizde yaşayacaktır. Şehadete yürüyen yiğitlerimizin kanları asla yerde kalmayacaktır” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER